Yabancı Dilin Günlük Yaşamdaki Önemi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Yabancı Dilin Günlük Yaşamdaki Önemi

Günlük yaşamda daha aktif olabilmek ve dünya çapında gerçekleşen gelişmeleri yakından takip edebilmek adına bireyin yabancı dil biliyor olması gereklidir. Dil bilgisi ile insan dünyanın dört bir yanını kendi başına dolaşabilir. Bireyin kendi ihtiyaçlarını kendisin karşılamasının yanı sıra dil biliyor olmak kişiye saygınlık kazandırmakta ve iş yaşamında statüsünün yükselmesine sebep olabilmektedir. Dil öğrenmenin kişiye kattığı yararlar saymak ile bitmez boşuna denmemiştir bir dil bir insan iki dil iki insan diye. Kişiye dil öğrenme konusunda yardımcı olmak adına açılmış olan şişli İngilizce kursları gibi öğrencilerine özverili bir şekilde dil eğitimi vermekte olan kurumlardan kaliteli bir dil eğitimi almanız mümkündür

Modern yaşamın yapısına uygun olarak dekorasyonu yapılmış olan kurslarda her derslik 12 tane öğrencinin eğitim alabilmesi adına tasarlanmış durumdadır. Dil eğitimi konusunda sizlere olması gereken kalitede ve yenilikçi bir eğitim sunan şişli İngilizce kurslarını tercih edebilirsiniz. kursta buluna yerli ve yabancı öğretmenler öğrencilerin dili kolay bir şekilde anlayabilmeleri adına çeşitli yöntemler ile öğrencileri sıkmadan dersleri anlatmaktadırlar. Kendi ana dili İngilizce olan İngiliz öğretmenlerden dil bilgisini haricinde günlük hayatta konuşulmakta olan konuşma şivesini de kolay bir şekilde kapabilmeniz mümkün durumdadır. Eğitmenlerin dili öğrencilere eğlenerek anlatabilmeleri adına kurs binasına aktivite odaları ve sosyal faaliyet alanları yapılmıştır. Öğrenciler ders sıralarında ya da ders aralarında bu sınıflarda arkadaşları ile dil bilgisini geliştirmek adına egzersizler yapabilmektedir. Ders esnasında konuları anlamayan öğrenciler ile eğitmenler birebir etütler yaparak onların konuları daha iyi bir şekilde pekiştirmesini sağlamaktadır.

Şişli ingilizce kursları sayesinde dil eğitimini tamamlamış olan birey günlük yaşamının haricinde iş hayatında da olumlu sonuçlar alabilecektir. Yabancı dil biliyor olmasının verdiği güven ile her türlü sorunu kolay bir şekilde çözebilecek olan kişinin meslek hayatında kademe atlaması da mümkün olabilmektedir. Yabancı dil öğrenen bir birey iş hayatında farklı ülkelerden gelen konuklarını kolay bir şekilde ağırlayabilecek, toplantı esnasında sunum yapılması gerektiği durumlarda akıcı İngilizcenin sayesinde takılmadan sunumunuzu gerçekleştirebilecek ve konuklardan gelecek olan soruları doğru olarak kendisinize güvenerek cevaplayabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Yabancı Dil Bilgisi Sayesinde İş Bulmanız Daha Kolay başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Yabancı Dilin Günlük Yaşamdaki Önemi

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER