Yabancı Dil Bilmenin Avantajları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Yabancı Dil Bilmenin Avantajları

Kariyerinize koşar adımlar ile ilerlerken geleceğinize yön verecek planlar içerisinde karar vermeye çalışıyorsanız Şişli İngilizce Kurslarının sizlere özel ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilmeniz mümkün.

Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerin de yabancı dil eğitimini belli bir program dahilinde de standart haline getirmiş ve Avrupa Birliğinde geçerli resmi bir proje olarak karşınıza çıkarmıştır. Şişli İngilizce Kursları arasında bulunan Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi , eğitim sistemini Avrupa Dil Portfolyosuna uyarlamıştır.

Türk Amerikan Derneğinin 67 yıllık tecrübesi ile 1951 yılından günümüze kadar yabancı dilde profesyonel ve uzmanlaşmış eğitim kadrosu ile, kursiyerlerine yönelik eğitim program ve çözümleri üreten kaliteli hizmet anlayışı ve eğitimde öğrenci odaklı eğitim methodu ile çok kısa sürede İngilizceyi konuşabileceksiniz. İngilizce Kursunun hedeflediği, öğrencilerin belirli bir sabit ders sisteminde sıkıştırılmış eğitim değil, hızlı, anlaşılır ve etkili şekilde öğrenmesini sağlamaktır. En önemli hedefimiz eğitim kalitesini zirveye taşımak, öğrencilerimize yurtdışı deneyimi yaşatan bir ortamda eğitim sağlamaktır.

Günlük yaşantınızda tüm yapılan ritüellerin arasında İngilizcenin ne kadar büyük bir gereksinim olduğunu biliyor ve konuşmaya ihtiyaç duyuyorsunuz ancak tereddütleriniz var ise Şişli İngilizce Kursları arasında bulunan Türk Amerikan Derneği kursiyerlerine seviyelerine ve kişiye özgü programlar ile başarılı bir eğitim sunuyor.

İngilizce için Yaş Zaman Mekan Fark Etmez !

İngilizce Sizlere tüm dünya kapılarını açar yabancı filmler dilinde yazılmış Orijinal kitaplar evrensel dünyadan haberler ve profesyonel içerikli İngilizce Makaleler her yaşta ihtiyacınız olan bu bilgileri istediğiniz zaman Şişli İngilizce Kursları sayesinde okuyup dinleyebilecek seviyeye ulaşacaksınız. Üstelik bir dil öğrendiğiniz zaman diğer yabancı dilleri daha kolay öğrenecek hangi aksan olursa olsun kavrayabilecek ve aktif olarak kullanabilir hale geleceksiniz.

Yeni Çağ ve İngilizce

Yeni çağın ve teknolojinin en büyük gereksinimlerinden biri olan dil şüphesiz İngilizcedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi farklı bir dil bilen kişi her zaman 1 adım öndedir. Teknolojinin de çığ gibi büyüdüğü bu devirde evrensel dil olarak kabul edilen İngilizcenin günlük olarak kullandığımız her mekanda karşımıza çıktığını ve eksik kalmak istediğimizi yada öğrenmekten çekinildiğinin farkındayız bu hususta Şişli İngilizce kursları sizlere en kolay ve sizlere özel yöntemler ile öğretmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER