Uygulamalı İngilizce Eğitim Kalitesi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Uygulamalı İngilizce Eğitim Kalitesi

Kurs olarak verilen farklı eğitimlerin dışında İngilizce eğitiminin yeri apayrıdır. Nitekim bambaşka bir kültür ve başlı başına bir varlık olarak da anlatmak gerekir. Özellikle teorik çalışmanın yanı sıra uygulamanın İngilizce eğitimi konusunda çok önemli bir yeri vardır. Tüm kelimelerin doğru telaffuzu ve tonlama ile şiveyi yakalamak için çok önemlidir. Böylece cümle kurulumu, konuşma, anlama ve yazma gibi tüm etmenler bir yerden sonra alışkanlık haline gelir. Bunlar ise özel metotlar ve etkin materyaller ile tecrübe sahibi uzman İngilizce eğitmenler tarafından ele alınarak gerçekleştirilir.

Pratik İngilizce

İngilizce artık çok zorlanmadan kolay şekilde öğrenme imkanı sağlayan pek çok yöntem sunuyor. Bu yöntemler profesyonel İngilizce kursları bünyesinde sağlanmaktadır. Verilen pedagojik eğitim ve teorik kapsamında, farklı sosyal aktiviteler sayesinde İngilizce eğitim alan kişiler karşılıklı konuşma şansını elde edebilmektedir.

Karşılıklı Diyalog ile İstenilen İngilizce Seviyesine Ulaşma

Üniversite mezunu ve sertifika sahibi yabancı eğitmenler eşliğinde Levent İngilizce kursları, kurumsal bir hizmet anlayışı ile destek sağlıyor. Bu konuda karşılıklı diyalog ile ilgili seviyesini çok daha yukarı çekmek için farklı aktiviteler ele alınmaktadır. Aynı zamanda videolar, filmler ve daha pek yok etmen, İngilizceyi en iyi hale getirebilmek için öğrencilere sunuluyor.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER