ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Başarı Garantisi Sunan TOEFL Kursu

Mecidiyeköy TOEFL Kursu başladığınız anda başarı garantisini vermektedir. Adayların bilgi seviyeleri seviye tespit sınavı ile belirlenir. Seviye durumları belirlendikten sonra C1 / C2 seviyeleri arasında olan öğrenciler için hazırladığımız 86 saatlik eğitim programına katılabilir. Adayların istikrarlı olması ve devamlılıklarından ödün vermeden katılım sağlamaları başarılarını etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

TOEFL Kursu

Köklü geçmişi olan Mecidiyeköy TOELF kursu, alanında uzman, deneyimli, yerli ve yabancı öğretmenlerin verdiği eğitimle öğrenciler TOEFL sınavından başarı elde etmektedir.

Eğitim kurumumuz uyguladığı eğitim programlarında TOEFL sınavı ile uyumlu teknikler ve stratejileri kullanmakta ve okuma dili, yazma dili, dinleme ve konuşma dili aşamalarında kaliteli içerikler vermektedir. Adaylarımızı emin adımlarla başarıya hazırlarken, uzman eğitimci kadromuz, eğitim programımız ve zengin ders materyallerimizle başarı garantisini sunmaktayız. Düzenlenen programlar dahilinde gerek sınıflarımızda gerekse bilgisayar ortamında online olarak TOEFL deneme sınavlarına katılma imkanları sunmaktayız.

Başarı garantisi sunan Mecidiyeköy TOEFL Kursunun, eğitim programlarımızı, uzman kadromuzu ve kurumumuzla ilgili tüm bilgileri öğrenebilmeniz için kurumumuza bekliyoruz. Bu sayede hem eğitmenlerimizle tanışma imkanı bulursunuz hem de eğitimimiz hakkında ön bilgiler edinmiş olursunuz. Öğrencileri başarıya hazırlayan ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı amaçlayan kurumumuzu yakından tanımanız faydalı olacaktır.

Öğretmen Kadrosu

Bir kurumda öğretmen kadrosu ne kadar başarılı olursa kurumun başarısı da artacaktır. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy TOEFL kursunun da eğitimcileri en az 5 yıllık TOEFL tecrübesine sahiptir. Öğretmenlerimiz kurumumuz tarafından gerçekleştirilen yazılı sınava ve sözlü mülakatlara tabi tutulmakta ve yüksek başarı sonucunda kurumumuz bünyesinde çalışmaya başlamaktadır.

TOEFL kursu öğretmen kadrosu içerisinde tecrübesiz ve bilgisiz bir eğitimcinin olması mümkün değildir. Eğitimcinin başarısı kursiyerin başarısı ve kurumun kalitesi ile bir bütündür. Öğretmenlerimiz akademik alanda yenilikçi, kendini her geçen gün geliştiren ve bu alanda kariyer yapmak isteyen başarılı kişilerden oluşmaktadır. Amaçları, kursiyerlerimize maksimum fayda sağlamaktır.

Ders Materyalleri

Ders materyalleri en az eğitimci kadar önemli olmakla birlikte, kullanılan ders kitaplarının güncel konuları içermesi, yakın geçmişte gerçekleştirilen soruların da bu materyallerin olması öğrencilere güncel bilgiler vermek kaliteli eğitimimizin bir parçasıdır. Eğitim kadrosu kadar kurumun eğitimini ve başarısını destekleyen en önemli hususların arasında ders materyalleri gelmektedir. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy TOEFL kursunda öğrencilerin başarısına başarı katmak için Barron’s TOEFL IBT kitaplarını kullanmaktadır.

Deneme sınavlarında ve ders kitapları konusunda hassas davranan TOEFL kurs merkezimiz başarılı sonuçlarla her daim güçlenerek gelişen ve günümüz koşullarına uyum sağlayarak kursiyerlerimize eğitimleri konusunda önemli ölçüde katkı sağlamaktır. Profesyonel eğitim kadromuz ve yardımcı kitabımız Barron’s TOEFL IBT kitabımız öğrencilerimize başarıyı yakalamaya teşvik edicidir.

Aktiviteler

Yabancı dil kurslarında kursiyerler için aktivitelerin yeri oldukça önemlidir. Yüksek başarı yolunda ilerleyen öğrenciler aynı zamanda eğitim gördükleri kurumların kendilerine sundukları imkanlardan da yararlanmak ister. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy kursumuzda kursiyerlerimize eğlenerek öğrenmelerini ve bu öğrenimlerin başarılara dönüşmesi ve teşvik etmek amaçlı aktiviteler düzenlenmektedir. Ücretsiz olarak verilen, online eğitimler, yazma sınıfları, konuşma sınıfları ve sinema kulüpleri TOEFL aktiviteleri arasındadır.

Aktiviteler ile yazma sınıflarında aldıkları eğitimle yazma tekniklerini daha kolay öğrenmektedirler. Saygın olan eğitim kurumumuzun kalitesinden ödün vermeden öğrencilerde maksimum başarı elde etmek için aktiviteleri destekliyor ve uyguluyoruz. Eğitim sektöründe ücretsiz aktivite ile öğrencilere destek ilk ve tek kurum olmanın gururunu yaşamaktayız.

TOEFL Sınavı Hakkında

Mecidiyeköy TOEFL Kursu, öğrencileri tamamen sınav odaklı eğitim vererek yetiştirmekte ve üstün başarıları kaydetmelerini hedeflemekteyiz. TOEFL eğitimleri kursumuzda görevli ve alanında uzman olan yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.

TOEFL sınavında öğrenciler tarafından merak edilen konulardan biri; sınava tabi tutulan bölümler ve süreleridir. Okuma bölümünde 60 ile 100 dakika arasında ve öğrencilerin okuma ve okuduğunu anlama becerileri ölçülmektedir. Dinleme bölümü 60 ile 90 dakika arasında olup öğrenciye dinletilen konuşma üzerine sorular sorulması ve cevap verilmesine yöneliktir. Konuşma bölümü 45 ile 60 dakika arasında ve öğrencinin konuşma kapasitesini ölçmeye dayalıdır. Yazma bölümünde ise 50 dakika süre ile yazma kapasiteleri ölçülmektedir.

TOEFL Sınavı için İngilizce Bilgisi Ne Olmalı?

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy TOEFL Kursu, yılların tecrübesi ve birikimi ile TOEFL sınavına hazırlanarak girmek isteyen öğrenci için daima ev sahipliği yapmaktadır. Kurumumuz öğrencilerin başarılarına katkısı ile kaliteli eğitimin ve köklü geçmişin farkını ortaya koymuştur. Mecidiyeköy TOEFL Kursu, hangi sınavda hangi konularda eğitim vereceğini bilen, akademik kariyerler için maksimum özveri ve programlar ile çalışan eğitmenlerimiz öğrencilerimizle üstün başarı için bir araya gelmekte ve en iyi şekilde başarı odaklı çalıştırılmaktadır. TOEFL sınavı için İngilizce seviyesi en az Upper- Intermediate seviyesinde olan kişiler katılabilir.

TOEFL Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır?

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy TOEFL Kursu eğitimi esnasında TOEFL sınavına başvuruda bulunulması gerekir. Başvuru süresini kaçırılması halinde bir sonraki sınav tarihini beklemek zorunda kalacak olunması açık bir gerçektir. Bu sebeple o kadar eğitim ve emekten sonra başvuru tarihleri kaçırılmamalıdır. Aksi takdirde istenilen tarih aralığında sınava girmek mümkün olmayacaktır. TOEFL sınavına http://www.ets.org/tr/toefl internet adresinden başvuru yapılmaktadır.

TOEFL Sınav İçeriği

TOEFL sınavı toplam olarak 4 bölümden oluşmaktadır. Her bölümde adayların başarılarını ölçmek için bazı uygulamalar gerçekleşmektedir. Sınav süreleri bölümlere göre değişkenlik göstermektedir. Verilen süreler içerisinde adayların belirlenen bölümlerden başarı sağlamaları gerekmektedir.

TOEFL kursu sınavı; okuma, dinleme, konuşma ve yazman bölümlerinden oluşmaktadır. Okuma bölümü sınavı 60-80 dakika arasında; dinleme bölümü sınavı 60-90 dakika arasında değişmektedir. Konuşma bölümü sınavı 20 dakika; yazma bölümü sınav süresi de 50 dakikadır. Bu sürelerde adaylar tüm bölümlerden değerlendirilir ve bilgi seviyeleri ölçülür.

TOEFL Sınav Süresi

TOEFL sınav süresi, girecek öğrenciler için oldukça önemli bir konudur. TOEFL sınavı, okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümleri olmak üzere toplamda dört bölümden oluşmaktadır. Her bölüm için ayrılan süreler farklılık göstermektedir. Her bölüm için ayrı ayrı sınav olmaktadırlar ve sınav süresi toplam olarak 4 saat 30 dakikadır. Bu süreyi verimlik geçirmek için Mecidiyeköy TOEFL kursumuzda eğitim alabilir ve başarı oranınızı artırıp istediğiniz sonuçlara sahip olacaksınız.

TOEFL Puanlama

TOEFL puanlama sistemi klasik puanlamadan oldukça farklıdır. Adaylar bu sınavda toplamda dört bölümden sorumludur ve her bölüm için ayrı bir değerlendirmesi yapılmaktadır. Zorlu bir TOEFL kurs eğitimin döneminden sonra da zorunlu bir sınav dönemine girmiş olmanın bilinci ve kaybetme korkusu ile başarı için çabalamaktadır.

TOEFL puanlamasının toplam değerlendirmesi 120 puandır. Bir adayın başarıyı yakalaması için eğitim kurumumuz gibi kaliteli, köklü ve alanında uzman öğretmenler tarafından eğitim almış olmaları gerekir. Eğitim sektöründe başarılı öğrenci sayısı ile her geçen gün artan eğitim kalitesi ile kurumumuzdan eğitim alarak TOEFL sınavına başvuru yapmak istediğiniz her an web sitemiz aracılığı ile gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

TOEFL Sınavı Geçerlilik Süresi

TOEFL sınavında başarılı öğrencilerin aldığı TOEFL puanları 2 yıl süre için geçerlidir. Mecidiyeköy TOEFL kursumuza katılan öğrenciler TOEFL ile ilgili tüm bilgilere sahiptir ve sınav yönetmeliklerine göre eğitilmektedir. TOEFL kursu eğitmen kadromuzda yer alan öğretmenlerimiz, öğrencilerimizi sadece sınava hazırlamakla kalmıyor, adayların sınav günü neler yaşayacağı, sınavlarda ne şekilde davranmaları gerektiği, sınav sonuçlarının ne şekilde değerlendirmeleri gerektiği konusunda bilgilendirmektedir. TOEFL sınavında başarıyı yakalamak için sizleri Mecidiyeköy TOEFL kursumuza davet ediyoruz.

TOEFL Sınavına Nasıl Hazırlanır

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy TOEFL Kursu her yıl bir çok öğrenciyi TOEFL sınavına hazırlamaktadır. Kurumumuz eğitim kadrosunun alanında uzman, deneyimli yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşması, öğrencilerimizin TOEFL sınavında başarılı olmalarındaki en önemli etkendir. TOEFL sınavına, belirlenen plan dahilinde öğrencilerimizin aldığı eğitimleri tamamen teorik bilgilerden oluşmaktadır. TOEFL kursunu başarı ile tamamladıkları takdirde katılacakları TOEFL sınavlarından yüksek puan elde etmektedir.

Başarıya giden yolda eğitim kurumumuzdan destek alan adaylarımıza en doğru en güncel bilgiler ile eğitim verilmektedir. Aşağıda maddeler halinde sunduğumuz eğitim sistemimiz neticesinde de adaylarımızın başarılarına büyük bir katkı sağlamaktayız. Başarıya giden yolda Mecidiyeköy TOEFL kursundan eğitim alan öğrencilerimize en doğru ve güncel bilgiler verilmektedir. TOEFL kursu, sadece TOEFL eğitmenleri tarafından verilmekte, öğrenciler öğretmenler eşliğinde güçlü ve zayıf noktaları görmeniz ve bunları telafi etmeniz mümkündür.

ÖN BİLGİ FORMU

Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi olarak TOEFL eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
TOEFL Kursu

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER