TAD Farkı ile İngiltere'de Eğitim !

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

TAD Farkı ile İngiltere'de Eğitim !

Beşiktaş İngilizce Kursları dil eğitiminin yanı sıra sizlere yurtdışı eğitim fırsatlarıda sunmaktadır. İngiltere’deki üniversitelerde eğitim alabilmek için IELTS veya TOEFL gibi dil seviyesi belirleme sınavlarından başka bir sınava girmeniz gerekmemektedir. Bu iki sınav öğrencilerin genel İngilizce seviyesini ölçmektedir. TOEFL ve IELTS de istenilen puanlara ulaşılamayan öğrenciler, başvuruda bulundukları üniversitenin İngilizce kursunda genel İngilizce eğitimi alımaktadırlar. Lisede eğitim aldığınız bölüme göre değil de üniversitede tercih edeceğiniz istediğiniz alana göre bölümlere ve üniversitelere başvuru yapabilmektesiniz.

Beşiktaş İngilizce Kursları TAD deneyimli akademik danışmanları öğrencilerin gelecek planlarını detaylı bir şekilde analiz etmesinin ardından onlara uygun bölüm ve üniversite seçimi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Üniversitelere başvuru ve kabul aşamasında süreç büyük bir titizlikle yürütülür ve eğitim başladıktan sonra da diyologlarımız desteğimiz kesilmez.

İngilterede , Galler ve Kuzey İrlanda’da lisans eğitimi genellikle 3 yıl sürmektedir. Bazı teknik bölümlerde bu süre 4 yıla çıkabilir. İskoçya’da ise lisans eğitimi 4 yıl sürmektedir.

Seçim şansı sizin isteğinize bağlı olarak bir lisans programına doğrudan başvurabilir isterseniz 1 yıl HNC, 2. yıl HND diploması alıp geri kalan kredilerinizi lisans programında tamamlayabilirsiniz üniversiteden lisans diploması alabilme hakkına sahipsiniz. Bu hem ilk yıllardaki eğitim bütçesini düşürür. Hem de giriş şartları doğrudan lisans programına kabul edilmeye göre daha kolaylıklar sunar Lisans programlarına başlamak için IELTS 6 seviyesinde İngilizce istenirken HND için IELTS 5 yeterli gelir.

İNGİLTEREDE LİSANS EĞİTİMİ İÇİN GEREKENLER

  • Lise diploması (mezun durumda değilseniz istenmez)
  • Lise transkripti
  • 2 Akademik referans
  • Varsa IB sertifikanız
  • Personal Statement (Motivasyon Mektubu)
  • İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamak için IELTS/ TOEFL veya Birleşik Krallık tarafından kabul edilen herhangi bir SELT test skoru(IB öğrencilerinden istenmez). Bu iki sınav öğrencilerin genel İngilizce bilgisini ölçmektedir. TOEFL ve IELTS de istenilen puanları alamayan öğrenciler, başvuruda bulundukları üniversitenin İngilizce kursunda genel İngilizce eğitimi alırlar.

Siz de İngiltere’nin dünyaca ünlü ve geçerliliği olan üniversitelerinde lisans eğitimi almak ve aynı zamanda genel İngilizce seviyenizi zirveye taşımak istiyorsanız Beşiktaş İngilizce kursları TAD farkını deneyiniz...

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
TAD Farkı ile İngiltere'de Eğitim !

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER