ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Şişli İngilizce Kursu

Gelişen İngilizce ağı ile birçok ülkede İngilizce ortak dil haline gelmiştir. Bunun sonucundan genç yaşlı herkes İngilizce öğrenmeye yönelmiştir. Bunun için okullarda verilen eğitim çoğu zaman yeterli kalmamakta ve kurslara yönelme olmaktadır. İngilizce kursları arasında Şişli en iyi ingilizce kursu veren şubelerden biridir.

 

 Neden İngilizce?

 

 Gelişen teknolojiyi takipte, insanlarla anlatabilme de hatta medyayı takipte bile artık İngilizce ağırlıklıdır. Birçok ülkeye ziyarete gittiğimizde eksiliğini duyduğumuz en önemli şeydir yabancı dil. Bu yüzden her kesimden insan yabancı dile yönelmiştir. Gerek evlerde gerek kurslarda bu açığı kapatmaya çalışmaktadır. Ancak Şişli ingilizce kursu bu açığı kapatmak için en ideal yöntemlerden biridir.

 

 Nasıl Eğitim Alınmalı?

 

 İngilizce sadece okumak ve gramer öğrenmekle konuşulan bir dil değildir. Birçok kişiyle birçok zamanda pratik yapmak gerekmektedir. Eğer konuşma becerilerinizi geliştiremezseniz aksanda sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle yabancı kaynaklar ile iletişime geçen iş yerleri İngilizce şartı ile eleman almaktadır. Bu açığı ancak Şişli ingilizce kursları ile kapatabilirsiniz. Bu da sizleri rakiplerinizden bir adım öteye atmaktadır.

 

 Birçok şişli İngilizce kursu şubesinde öğrenmeye yönelik dersler verilmektedir. Hem konuşup pratik kazanacağınız bu sınıflarda hayata farklı pencereden bakacaksınız. Eğitim ve eğlenceyi bir araya getiren bu kurslar sizlerin öğrenme modeline göre ayrılır. Herkesin anlayacağı şekilde anlatıldığı ortamlarda kimse yabancı dilde geri planda kalmayacaktır. İngilizce dünyayı, şişli İngilizce kursları sizleri çağın ötesine taşımaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Şişli İngilizce Kursu

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER