ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Şişli İngilizce Kursları

Mecidiyeköy ve Nişantaşı gibi önemli semtleri merkezinde bulundurmasından dolayı tarihi ve nüfus yapısı ile İstanbul’un bilinen sayılı ticaret merkezlerinden biriside Şişli dir. Bir çok Büyük firmalara yada küçük işletme ve kuruluşa ev sahipliği yapan Şişli' de bulunan İTÜ, Marmara, Yıldız Teknik gibi köklü üniversitelerin bazı kampüslerini de içinde barındırdığı için bu ilçenin eğitim faaliyetlerinin oldukça geniş olduğunu görmekteyiz.

Bunun yanı sıra çokça eğitim kurumuna ev sahipliği yapan bu ilçenin, Şişli İngilizce kursları dil okulları da sayıca fazlalaşmıştır. Özellikle özel şirketlerde çalışan bireyler, eve dönüş yollarında veya trafikte boş yere geçirecekleri zaman yerine kendilerine yakın bir Şişli İngilizce kursları arasından seçerek bu süreyi kariyerleri için daha verimli geçirmek istiyorlar.

Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biride Şişli İngilizce kursu seçerken tercihinizin Dil okulunun İngilizce seviyenizi geliştirmesine, sizlere İngilizce okuma, yazma, konuşma, anlama gibi beceriler kazandırmasına ve ezberci eğitim yerine daha etkili bir öğrenme methodu geliştirebilmiş olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Türk Amerikan Derneği Olarak sizlere onlarca okul arasından ana dilinizi öğrendiğiniz gibi doğal süreç içerisinde ingilizce öğretmeyi hedefliyoruz. Şişli İngilizce Kursları arasından ilk akla gelen okullar içinde başarıyı yakalamış olan TAD farkı ile en etkin şekilde ingilizce kullanmanızı sağlamaktayız.

Geleneksel İngilizce eğitim yöntemlerinden bağımsız daha farklı bir yol ile sizlere İngilizceyi daha eğlenceli ve daha aktif nasıl kullanabileceğinizi öğretirken İngilizce seviyenizin daha da güçlenmesine destek olmaktayız. İş ya da okul sonunda katılım sağladığınız İngilizce kursu artık Türk Amerikan sayesinde daha verimli geçerek kariyerinizde daha hızlı adımlarla ilerlemenizi de kolaylaştıracak.

Şişli İngilizcesi kursu eğitimimizde başarı elde etmeniz tamamen sizlerin kişisel çabaları sonucu belli olacaktır. İş yerlerinizde ünvan değişikliği gerçekleştirmek istiyor ve kariyer hedefinizde üst düzey yöneticilik gibi hedefleriniz var ise mutlak derecede eğitim kurumumuza kayıt olarak iş İngilizcesi üzerine eğitim almanız gerekmektedir. Kendi çabalarınız ile öğrenmeye çalıştığınız dil bilgisi çalıştığınız firmalar içinde yeterli olamayacağı için hedeflediğiniz kariyere ulaşma oranınız azalacaktır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Şişli İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER