Şirinevler İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Şirinevler İngilizce Kursları

1951 yılında kurulan TAD İngilizce dil kurumları İstanbul Bahçelievler ilçesine bağlı Şirinevler'de Şirinevler İngilizce kursları içinde en çok tercih edilen dil kursudur.

Türkiye’deki yabancı dil eğitiminde bilindiği üzere çok büyük boşluk bulunmaktadır. İlköğretim sıralarından başlayarak üniversite anfilerine kadar aynı konular tekrarlanmakta ve bu konuların ilerisine maalesef gidilememektedir. Türkiye Amerikan Derneği Dil Kursu olarak kurumumuz bu konuda yapılması gerekenlerin bilinci ile çok büyük bir vizyon üstlenmiştir.

Eskiden yaklaşık olarak 8-10 yıl öncesinde sadece İngilizce yabancı dil olarak büyük avantajlar sunarken, günümüzde artık sadece bir yabancı dil bile yeterli olamamaktadır. Artık iş aradığınızda İngilizce dışında bile ikinci hatta üçüncü dil olma koşulu aranmaktadır. Günümüz koşullarında hem eğitim hem de iş hayatınızda İngilizce ve haricinde bir dil bilmek ileri ki hedeflerinizde başarıya ulaşmak için zorunluluk haline gelmiştir.

Bir dili kusursuzca ana diliniz gibi öğrenmenin en güzel yolu o dilin ana vatanıdır. Fakat bu imkanınız yok ise o zaman tek yapmanız gereken Şirinevler İngilizce Kurslarına gelerek öğrenmek istediğiniz dil ister İngilizce olsun veya farklı bir dil olsun en iyi dil eğitimini alarak bunu başarabilirsiniz. Bir dili öğrenmenin en iyi yolu konuşmaktır. Yıllarca kursa gidip, öğrenemeyen fakat o dilin vatanına gidip, çok kısa süre de öğrenen kişiler vardır. Bunun nedeni o dili sürekli konuşmak zorunda olduğunuz içindir. TAD olarak konuşmanın çok önemli olduğunu bildiğimizden eğitimimizde communicative approach methodu kullanılmaktayız. Kursiyerlerimiz bu eğitim metodu sayesinde derslerde çok fazla konuşma fırsatı bulmaktadırlar.

Şirinevler İngilizce Kursları gerek öğrenim kadrosu gerekse ders mekanları ile o ülkenin dilini kendi ülkenize getirebilecek iyi bir eğitim veren İngilizce dil kursudur. TAD dil kursunda Türk ve yabancı eğitmenlerinin hepsi akademi temeli olan ve uluslararası dil sertifikasına sahip eğitmenlerdir. Kursiyerlerimiz eğitim sürecinde sürekli takip edilmekte, başarılı olabilmeleri için büyük bir özveri verilmektedir. Tüm kursiyerlerimiz hangi seviyede olularsa olsunlar her öğrencimize ücretsiz özel ders imkanı sunmaktayız. İsterlerse gelmedikleri güne ait konu için özel ders alabilirler veya derste anlamadığı bir konu için isteyebilirler.

Türkiye Amerikan Derneği olarak en önemli hedefimiz eğitim kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmak ve yurtdışı eğitimi deneyimi yaşatan bir eğitim sunmaktır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Şirinevler İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER