Osmanbey İngilizce Kursu'nda Özel Ders

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Osmanbey İngilizce Kursu'nda Özel Ders

Türk Amerikan Derneği Osmanbey İngilizce kursları yabancı dil eğitimlerinde özel derslerin önemli bir yeri vardır. İngilizce gibi devamlı pratik gerektiren dil için birebir olarak görülen özel ders eğitimleri dil seviyesini geliştirmek için önem taşımaktadır.

Osmanbey İngilizce kurslarımızda ders programlarımıza zaman; yetersizliği, eğitim içeriğine dahil olmakta yada konu kaçırma gibi konularda zorluk yaşayan öğrenciler istediği zaman ve süreç içerisinde deneyimli eğitmen kadromuzla birebir özel ders alabilmektedir. Toplu dersler ile kıyaslandığında özel derslerde daha hızlı ilerleme sağlayan bu özel program, hedeflenen İngilizce seviyesine başarılı şekilde kısa zamanda ulaşılmasını sağlamaktadır. Osmanbey İngilizce kurslarında özel dersler; deneyimli ve alanında uzmanlaşmış yabancı ve Türk öğretmenler tarafından verilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanan özel ders programlarına öğrencinin isteğine göre birebir yada arkadaş grubu ile birlikte ders alabilmesi mümkündür. Tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan, ders günleri ve saatleri, ders dökümanları, eğitim tercihi methodu ile kısa ve başarı odaklı dil eğitimi alabilmek mümkündür. Osmanbey İngilizce kurslarında seviye tespit sınavından başarılı bir şekilde geçmiş ve ardından ders programını belirlemiş öğrencinin bir sonraki süreci ders başlangıcı ve eğitim sürecidir. Eğitim süreci; ders saatinin sonuna kadar aralıksız bir biçimde programda aksama olmadan devam etmektedir. Osmanbey İngilizce kurslarında başarılı bir eğitim süreci için; dersleri aksatmamak, sürekli kelime ezberlemek, verilen ödevleri yapmak öğrencinin en önemli görevlerinden bir kaçıdır. Öğrencinin de başarıyı istemesi ve görevlerini planlı ve programlı bir şekilde uyguladığı takdirde başarıya ulaşması mümkündür.

Osmanbey İngilizce kurslarında öğrencilere yönelik birebir özel ders programlarının belirlenmesi aşağıdaki gibidir:

  • Osmanbey İngilizce kurslarımıza ziyarette bulunulduğunda eğitmenlerimiz tarafından karşılama gerçekleşir. Eğitmenimiz öğrencimizin kat etmek istediği başarıyı ve ulaşmak istediği hedefleri dinlemektedir.
  • Öğrencinin İngilizce seviyesi ölçülmesi için dört beceriden ( okuma, yazma, konuşma ve dinleme) oluşan seviye tespit sınavına tabi tutulur.
  • Seviye tespit sınavı sonrasında Mapping (kişiye özel eğitim haritası) çıkartılır.
  • Özel ders alınacak ders programını öğrenciye ve eğitmene uygun zamana göre planlama yapılır.
  • Aylık içerikler ve hedefler oluşturulur.
  • Öğrencinin kurumda bulunmadığı zamanlarda, yapması gereken çalışmalar takvime eklenir.
  • Ay sonunda öğrencinin seviye gelişim raporları hazırlanır.
ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Osmanbey İngilizce Kursu'nda Özel Ders

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER