ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Osmanbey İngilizce Kursları

Türk Amerikan Derneği 1951’den bugüne kadar yabancı dilde ve eğitimlerde uzmanlaşmıştır. Osmanbey İngilizce kurslarımızda öğrencilere yönelik eğitim çözümleri üreten ve kaliteli hizmet anlayışı ile öğrenci odaklı eğitim metotları ile İngilizce konuşabilmeniz mümkündür.

Osmanbey İngilizce kurslarımızda öğrecilerin seviyeleri değerlendirilip seviyelerine uygun eğitim vermekteyiz. Kurumumuzda öğrencilerin seviyelerini öğrenmek adına seviye tespit sınavları uygulanmaktadır. Seviye tespit sınavlarının sonucu ile belirlenen öğrencilerin seviyelerine uygun ders programları hazırlanmaktadır. Öğrencilerin isteklerine göre grup ve özel dersler verme imkanımız vardır. Bakırköy İngilizce kursunda dersler teknolojik açıdan zengin olan sınıflarda verilmektedir ve Türkiye’nin uzman, başarılı, yerli ve yabancı eğitmenleri tarafından İngilizce eğitimi almanız mümkündür.

Öğrencilere sıradan bir eğitiminden farklı olarak zengin ders materyallerine sahip sınıflarda herkesin kendinden emin bir şekilde derse katılması sağlanmaktadır. Osmanbey İngilizce kursları, eğitimlerinde öğrencilerin eğitiminin daha verimli geçmesi ve başarılı sonuç vermesi adına seviyelerine göre ücretsiz özel ders hakkı verilmektedir. Bu ücretsiz telafi ders imkanı ile öğrencinin derse katılamadığı günlerde de kaçırmış olduğu konuları yada anlamakta güçlük çektiği konuları özel ders olarak almaları mümkündür.

Osmanbey İngilizce kursları; uzman eğitmen kadrosu, zengin ders materyalleri ve teknolojik eğitimde üst seviyede hizmet vermektedir. Köklü bir geçmişe sahip olan Türk Amerikan Derneği Osmanbey İngilizce kursları; eğitimlerinde kaliteyi en yüksek noktaya çıkarmak ve öğrencilerine yurt dışı deneyimi yaşamış bilincini yerleştirerek İngilizce eğitimi sağlamaktadır.

Çoğu kişi İngilizce öğrenmek veya var olan İngilizce dil bilgisini geliştirebilmek için Osmanbey İngilizce kurslarımızı tercih etmekte ve iyi derecede İngilizce eğitimi vermektedir.

Osmanbey İngilizce kursları; eğitimlerinde aktivitelere de yer vermektedir. Sağlanan aktiviteler sayesinde öğrenciler İngilizce konusunda aldığı bilgileri hafızalarına kazıyacaktır. Grammar Club, Speaking Club, Speaking Club etkinliklerine katılım sağlayan öğrenciler; Grammer Club’da İngilizce dil bilgisi eğitimleri almakta ve eğitim sonucunda, cümle kurma, zaman kavramları ve kipleri öğrenip dil eğitimleri ile öğrenilmesi gereken ilk unsurları tanıma fırsatı bulmaktadır. Bu sayede öğrenciler hem sınav bilgilerini hemde İngilizce bilgilerini öğrenecektir. Speaking Club’da haftanın 6 günü yabancı ve Türk eğitmenler ile etkinlikler yada konular doğrultusunda pratik yapma şansı elde etmiş olacaktır. Writing Club ile ise zor olan yazma becerilerini writing aktiviteleri ile çok kolay bir şekilde kavrayacaktır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Osmanbey İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER