Neden Taksim İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Neden Taksim İngilizce Kursları

Taksim İngilizce kursları; İngilizce öğrenme sürecini inanılmaz derecede hızlandırır, hızlı İngilizce öğrenmek anlamında size büyük bir güç kazandırır. İngilizce kursları sizi İngilizce öğrenmek için ayrı bir disipline sokar ve sizi sürekli İngilizce çalışmaya adapte eder. İngilizce dil kurslarında size verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz şekilde yapıp, İngilizce kursunda öğrendiklerinizin üzerinden geçerek tekrar etmeniz son derece önemlidir. Taksim İngilizce kurslarına gittiğinizde size müşteri temsilcisi İngilizce dil kursunun yapısından, tecrübesinden ve profosyonel hocalarından bahseder. Burada önemli olan sizin meraklı bir tutum sergileyerek İngilizce dil kursuna aklınızdaki tüm soruları sormanız ve sonrasında da beklediğiniz, sizi tatmin eden cevaplar alabilmenizdir. Taksim İngilizce kurslarına başlamaya karar verdiğiniz zamanda sizin istediğiniz dönemde, saatlerde ve size uygun ders planlamasıyla başlamanızdır. İngilizce dilini öğrenmeniz açısından zaman kaybetmemeniz önemlidir.

Günümüzde İngilizce kurslarına kayıt yaptırmış bir çok insanın iş, okul yada sosyal yaşantı sebeplerinden dolayı düzenli olarak devam etmediğini görmekteyiz. İngilizce kursuna 1 gün bile gitmemeniz çok şey kayıp ettirir, size hem öğrenme hem de motivasyon açısından geriye götürür. Taksim İngilizce Kurslarında bu dertten kurtulmaktasınız. Kurslarımızın sizlere göre ayarladığı ders programlarıyla bu sorun ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda kaçırdığınız günleri ücretsiz özel derslerden yararlanarak tamamlayabilirsiniz. İngilizce dil kurslarımız ile öğrenmeye devam ettiğiniz durumda ingilizcenizin geldiği aşamaya sizlerde inanamayacaksınız.

Taksim İngilizce Kursları olarak sizlerin ihtiyacınız olan İngilizceye sahip olmanızı sağlayacak ve bunu çok daha kolaylaştıracağız. İngilizce dil kurslarına eğer maddi olanaklarınız elveriyorsa ciddi düşünerek kendinizi yazdırmanız, daha güzel bir geleceğe yatırım yapmanız ve parlak bir geleceğe neden olacaktır. Sizlere ihtiyacınız olan İngilizce dil bilgisi ve grameri vermekle kalmayacak, size belli ölçülerde konuşma pratiği de kazandıracağız.

İngilizce dil kursumuzda seviye tespit sınavından sonra sizi seviyenize en uygun sınıfa yerleştirip, olduğunuz İngilizce seviyesinden daha yüksek bir seviyeye aşama aşama çekmeye çalışmaktayız. Burada işin yarı kısmı size düşmektedir. Herhangi bir İngilizce kursu ne kadar iyi olursa olsun, siz algı ve öğrenmenizi kapatır, kurstan sonra İngilizce tekrarlarınızı yapmazsanız eğer bir arpa boyu kadar da yol katedemezsiniz. İngilizce kursları size bir kapı açar, fakat karar verip o kapıdan ilerisine geçmek ve ilerlemek size kalmıştır. Kendinizi İngilizce öğrenmeye ne kadar çok çabalarsanız o kadar çok başarılı olursunuz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER