ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Neden Osmanbey İngilizce Kursu

Osmanbey İngilizce kursları; İngilizce dilinde kendini geliştirmek isteyen kişiler için kaçınılmaz fırsatlar sunmaktadır. İngilizce evrensel bir dil olarak kabul edilmiştir. Dünyanın hangi ülkesine gidilirse gidilse İngilizcenin etkin bir şekilde kullanıldığı görülecektir.

İngilizce sadece kişisel gelişim açısından değil aynı zamanda kariyer yaparken emin adımlar atılması için önemlidir. Uluslararası bir kuruma iş başvurusu gerçekleştirildiğinde ilk olarak İngilizce dil bilginiz sorgulanmaktadır. Kurumda devamlı yabancı kişilerle irtibatta olunması, kişinin kendini anlatması ve karşıdakini anlayabilmesi için İngilizce bilmek şarttır.

İngilizce öğrenmedeki amaç her ne olursa olsun İngilizce bilmek günümüzde çağın gerekliliklerinin en başında gelmektedir. Osmanbey İngilizce kurslarının alanında uzman ve tecrübeli eğitmen kadrosu ile İngilizce eğitiminizi desteklemektedir. Aktiviteleri ve zengin ders materyalleri ile daima öğrenciye yönelik eğitim vermekte ve öğrenciye İngilizcenin öğreniminde yardımcı olacaktır.

Tartışılmaz bir gerçek olan Osmanbey İngilizce kursları yabancı dil öğretme konusunda üstün başarılar sergilemiştir. Öğrencilerini ana dili gibi İngilizce öğrenmeye teşvik etmekte ve aktiviteleri ile eğitimlerini güçlendirmektedir. Osmanbey İngilizce kursları; öğrencilerin seviyelerine uygun sınıflarda İngilizceyi eğlenceli hale getirerek öğretmeyi hedeflemektedir. Güçlü eğitim kadrosu, profesyonel danışmanlık hizmeti ve sürekli uygulanan sınavları ile öğrencilerin İngilizce öğrenimindeki ilerlemeleri takip etmektedir.

Osmanbey İngilizce kursları, İngilizce eğitimleri verirken tamamen öğrencilerin seviyelerine uygun bir program uygulamakta ve öğrencilerin öğrenmesinde yol katetmektedir. Öğrenciler başlangıç seviyesinde genel dil ile tanışmakta ve temel bilgileri öğrenmektedir. Edindiği bilgiler ile ise basit cümleler kurabilmekte ve kendini ifade edebilme düzeyine rahatlıkla ulaşabilmektedir. Osmanbey İngilizce kurslarında öğrenci seviye atladıkça, İngilizce konuşma ve anlamada kolaylıklar yaşayacak ve bildiği konular hakkında tartışabilecektir. Öğrenci akıcı ve anlaşılabilir bir şekilde İngilizce konuşabilir ve anlayabilir hale gelecektir.

Osmanbey İngilizce kursunda eğitim alan öğrenci öğrendiği İngilizce ile neler yapabilir?

Öğrencinin İngilizce eğitimi alması sonucunda yapabilecekleri aşağıda sıralanmıştır:

  • Öğrenci sanal olarak karşılaştığı her şeyi okuyabilmekte ve anlayabilmektedir.
  • Herhangi bir seyahat durumunda İngilizce bilen kişiler ile diyalog kurarabilmektedir.
  • Farklı sözel ve yazılı kaynaklardan alınmış bilgileri özetleyebilmektedir.
  • Anlam katmanlarını seri bir şekilde kullanabilmektedir.
ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Neden Osmanbey İngilizce Kursu

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER