ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Neden Erken Yaşta Yabancı Dil

Pek çok ebeveyne çocuklarının ingilizce bilmeleri gerektiği konusunda ısrarını sorarsak genel olarak herkesin bilmesi gerektiği ya da herkes bildiği için çocuğunun da eksik kalmasını istemediği bir alan olarak cevaplamaları kaçınılmaz olacaktır. Çocuklarınızın küçük yaşlarda ingilizce eğitimi almasını bu bilgiye sahip olmasını istiyorsanız eğer Taksim ingilizce Kurslarıyla yakın irtibat kurabilirsiniz.

Öncelikle şunu bilmeliyiz ki İngilizcenin çocuklarımızın geleceğini süsleyecek daha parlak bir hayat sürmelerine kolaylık sağlayacak bir dil olmasıdır. Bir çok bilimsel araştırmalara göre küçük yaşlarda yabancı dil öğrenen çocukların beyinleri tek bir dil bilen çocuklara göre daha farklı çalışıyor ve bu farklar çocuklarınızın ileriki yaşamlarında onlara gelişim anlamında pek çok fayda sağlıyor.

Taksim İngilizce Kurslarımızda çocuklarınızın daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde eğitim almaları çocuklarınızın gelişimi açısından pek çok fayda sağlamaktadır. Öğretirken aynı zamanda eğlenceli aktivetelerimizle çocuklarınızın daha zevkli bir şekilde bilgi edinme avantajını göstermekteyiz.

Beyin Gelişimini Hızlandırır
Yabancı dil konuşmak beynin fonksiyonlarını geliştirdiği gibi sorgulama ve düşünme becerilerini de geliştirir aynı zamanda problem çözme yetisi kazandırır. Amerika’da yapılan araştırmalara göre erken yaşta yabancı dil öğrenen çocukların tek dil bilen çocuklara oranla sınavlarda daha fazla skorlar aldığı gözlemlenmiştir.

Çok Yönlü Düşünceyi Sağlar
Yabancı dil bilen bireylerde, özellikle de çocuklarda aynı anda birden çok konuyu düşünme ya da aynı anda pek çok işi yapabilme gibi özelliklerin geliştiği yapılan çalışmalarla ispatlanmıştır. İngilizcede “multitasking” dediğimiz bu özellik, kişisel gelişim kısmında da çok fazla fayda sağlamaktadır.

İletişim Becerilerini Geliştirir ve Özgüven Düzeyini Yükseltir.
Her işte başarılı olma, bir işi tamamiyle yapabilme, başka dilde söylenmiş bir cümleyi anlama gibi özellikler şüphesiz ki özgüveni tetikler.

Görüldüğü üzere yabancı dil öğrenmenin düşündüğümüzden fazla faydaları bulunmakta. Bu faydaları da göz önünde tutarak adım atmak, çocuklarımızın yabancı dil öğrenme konusundaki desteğimizi azaltmamak çok önemli. Sizlerde bu düşünceden uzaklaşmak istemiyorsanız ve herzaman çocuklarınıza daha fazla bilgiler katmak istiyorsanız Taksim İngilizce Kurslarımıza gelerek bu adımı atmış olursunuz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Neden Erken Yaşta Yabancı Dil

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER