Mesleki Yaşamda İş İngilizcesi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mesleki Yaşamda İş İngilizcesi

Yaşamın her noktasında karşılaşılabilmesi mümkün durumda olan İngilizce ülkemizde zaman içerisinde hızlı bir şekilde öğrenilmesi yaygınlaşmış durumdadır. Ülke genelinde dil öğretebilmek amacı ile açılmış taksim İngilizce kursları gibi birçok kaliteli dil kurumu bulunmaktadır. kişiler dil kurslarında giderek kısa bir zaman içerisinde akıcı bir şekilde dil öğrenip konuşabilme yeteneğine kavuşabilmektedirler. Kişiler aldıkları dil eğitimlerini mesleki yaşamlarında rahat bir şekilde kullanabilmektedirler. Kurumlarda verilmekte olan iş İngilizcesi eğitimi iş yaşamı içerisinde olan bireylerin kolay bir şekilde öğrenebilmesi şeklinde tasarlanmıştır. İş İngilizcesi eğitimini alabilmek için kişilerin ilk olarak dil bilgisi seviyelerine bakılır. Yabancı dil bilgisi orta derecenin altında olan kişilerin iş İngilizcesi eğitimi alabilmeleri için ilk olarak temel dil eğitimi alarak orta seviyede dil bilgisine sahip duruma gelmeleri gereklidir.

Taksim ingilizce kursunda temel dil eğitimi alarak orta seviyede dil bilgisine sahip olan kişiler iş yaşamında kullanabilmek amacı ile iş İngilizcesi eğitimi alabilirler. Mesleki yaşamda gerekli olan iş İngilizcesi eğitiminde kişilere farklı ülkelerdeki kişiler ile telefonda ya da yüz yüze nasıl iletişim kurabilecekleri ve diyaloglar esnasında nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Ayrıca eğitim sırasında kişinin akıcı ve etkili konuşma yeteneğine sahip olması sağlanmaktadır. İş İngilizcesi eğitimi alan bir kişiye toplantı esnasında aniden sunum yapması gerekli görüldüğü zamanlarda nasıl davranacağının bilgisi verilmektedir. Sunum sırasında bireyin sorulan sorular karşısında cevapsız kalmaması adına çeşitli çalışmalar yapılabilmektedir.

İş İngilizcesi iş yaşamı boyunca bireyin kariyerini daha üst seviyelere ulaştırabilmesi adına adeta bir basamak görevi görmektedir ve kişinin meslek hayatı boyunca olmazsa olmazlar arasında yer alır. İş yaşamında yükselmek ve sayılan bir kişi olmayı hedefliyorsanız kesinlik ile taksim ingilizce kursundan iş İngilizcesi eğitimi almalısınız. İş İngilizcesi eğitimi mevcut işiniz esnasında değil başka işlere başvuru yaparken de size yardımcı olacaktır. Köklü şirketlere iş İngilizcesi bilginiz sayesinde kolaylık ile girebilmeniz mümkün olabilmektedir. Sizlere hem sosyal hem de iş yaşamınızda birden fazla kolaylığı sağlayacak olan İngilizceyi taksim dil kurumlarına giderek sağlıklı bir şekilde öğrenebilmeniz mümkün durumdadır.

Bir önceki yazımız olan Yabancı Dil Biliyor Olmanın Günlük Yaşama Etkisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mesleki Yaşamda İş İngilizcesi

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER