ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek için artık yurtdışına çıkmaya gerek yok. Özellikle günümüze geliştirilmiş teknik yöntemler ve programlar, Mecidiyeköy İngilizce kursları üzerinden desteklenmektedir. Böylece konusunda tecrübe sahibi olan ve üniversite mezunu eğitmenler eşliğinde, ana dilinize yakın şekilde İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz. Bunun için istekli olmanız yeterlidir. Teorik ve pratik olarak amaca uygun ele alınan İngilizce eğitimi, öğrencilere her açıdan yetkin olanaklar eşliğinde sağlanmaktadır.

Amaca göre İngilizce eğitimi

İnsanlar yaşamı içerisinde farklı sebeplerden dolayı İngilizceyi öğrenmek istemektedir. İş İngilizcesi, yurtdışı eğitim için İngilizce, genel İngilizce ya da akademik sınavlar konusunda İngilizce eğitimleri verilmektedir. Burada önemli olan kurumsal bir hizmet anlayışıyla, profesyonel düzeyde destek sağlayacak kurslardan eğitim almaktır.

Farklı Olanaklar ile Kurumsal İngilizce Eğitimi

Artık yurtdışına çıkmadan kurumsal destek sağlayan İngilizce kurslarından en iyi eğitimi almak mümkün. Pedagojik eğitim eşliğinde doğru kelime telaffuzu ve gramer üzerinden İngilizceyi ikinci ana diliniz yapabilirsiniz. Pratik ve teorik eğitimin yanı sıra sosyal etkinlikler üzerinden desteklenen İngilizce eğitimiyle, hayatta gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere kısa sürede ulaşmanız mümkün.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mecidiyeköy İngilizce Kursu

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER