Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Mecidiyeköy İngilizce Kursları güncel eğitim programları hakkında bilgi verecek olursak ; Program ile öğrencilere gündelik yaşamlarında ve yapılan mesleklerin paralelinde en çok ihtiyaç duydukları ihtiyaçları olan kelimeleri ve cümle kurmaları için yeterli yapılar öğretilmektedir. TAD'ta gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler, belki de hiç kullanmayacağınız kurallar öğretilmemektedir. Hedeflediğimiz eğitim en kısa sürede ve en etkin olacak şekilde ihtiyacınızı belirlemek ve o ihtiyaç doğrultusunda doğru eğitim programını sizlere sunmaktır.

Belki hayatınız boyu hiç ihtiyaç duymayacağınız yapılar ve kelimelerden ziyade, sizlere hep karşılaşacağınız durumlardan örneklendirmeler yaparak, gerçek kullanım alanı olan hayata hazırlamaktayız. Mecidiyeköy İngilizce Kursları arasında yen çok tercih edilen Türk Amerikan Derneği olarak amaçladığımız günlük yaşantınızdaki ritüellerinizi kendinize güvenir bir şekilde yapabiliyor olmanız. Örneğin bir restorana girerken yada adres sorarken hiç tedirgin olmanıza gerek kalmayacak. Verilen Eğitimlerimiz devam ettiği sürece Kursiyerlerimize İngilizce düşünmeyi öğreterek, yabancı dil konuşmanın ne kadar da basit olduğunu kanıtlıyoruz.

Bunun Yanı Sıra yabancı dil öğrenmenin sizlerin sandığı kadar zor ve sıkıcı olmadığınıda göstermiş oluyoruz. En doğru methodları kullanarak artı olarak doğru materyallerle İngilizce’yi çok zevkli bir derse dönüştürebildiğimizi göreceksiniz. Bunu sağlamamızda ki en önemli etken alanının en iyileri uzman ekibimiz öğretmenlerimiz sayesinde gerçekleştirmek son derece mümkün. Okullarda kalıplaşmış İngilizceden yanı sıra yapılan kanıksatılan ezberci eğitim sisteminden tamamen farklı olarak Tad Mecidiyeköy İngilizce Kursunda Eğitim almanız mümkün.

Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz kelimeler hep aklınızda ve nerede, nasıl konuşulacağını bilerek kaygısızca yabancılarla iletişime geçebilmeniz TAD ile mümkün. Evet Türk Amerikan Derneği sizlere böyle bir ortam sunuyor, hızlı ve verimli en önemlisi etkin bir şekilde benimsemenizi sağlıyor.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER