Mecidiyeköy İngilizce Kursları !

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları !

İngilizce eğitimi almak isteyen ancak grup veya bir sınıf mevcudu içinde olmak istemeyen onlarca kursiyer var bu tarz istek ve önerileriniz için Mecidiyeköy İngilizce Kursları içerisinden size bu imkanı sağlayan Türk Amerikan Derneği olarak birebir özel ders şeklinde istekte bulunmuş olan siz değerli kursiyerlerimiz için tamamen kendi gün ve saat seçeneklerinize göre programladığımız, talepler doğrultusunda sizlerin en iyi koşullarda İngilizce eğitimi almanızı sağlamaktayız.

Birbirinden farklı ingilizce eğitim programlarımız sayesinde sayesinde sizler ders günü ve saatlerinizi tamamen kendi koşullarınıza göre ayarlayabilmektesiniz, birlikte söz konusu ders saatlerini haftalık olarak ihtiyaca göre yoğunlaştırabilme avantajına sahip olabilirsiniz!

İngilizce öğretmenliği diploması, tecrübesi veya alan bilgisi olmamasına rağmen özel ders vermeyi meslek edinen kişiler sektörde olmayı sürdürdüğü sürece kaliteli bir İngilizce öğretmeni ve dil okulu bulmak çok daha zor hale gelmektedir. Mecidiyeköy İngilizce Kursları TAD şubemiz Bu sebeple kendini sektöründe kanıtlamış ve eğitim kalitesi koordinatörümüz tarafından onaylanmış öğretmenlerle çalışmak hem biz hemde sizler için bir ayrıcalıktır. Ayrıca bir kurum ve sözleşme güvencesi altında özel ders aldığınız için eğitiminiz her daim güvencemiz altındadır. Eğitim kalitesi onaylanmış öğretmen kadromuz alanının en iyileri başarıları kanıtlanmış ekibimiz ile, ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla uyan bir program oluşturulmaktadır. Seçmiş olduğunuz eğitim programınız koordiantörümüz tarafından takip edilerek memnuniyetinizin en üst seviyeye çıkarılması sağlanmaktadır. Memnun kalmamanız halinde ise kur tekrarı fırsatınızdan yararlanabilirsiniz.

Mecidiyeköy İngilizce Kursunda Konuşma Odaklı Eğitim

Konuşma odaklı olan Türk Amerikan Derneği uzman ekibi tarafından hazırlanan çeşitli programlar ile öğrencilere günlük yaşamda ritüel haline getirilmiş ve meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duydukları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken hayat boyu belki de hiç kullanmayacakları gereksiz gramer bilgileri ve kelimeler öğretilmemektedir.

Türk Amerikan Derneği öğrencilerine minumum tanınmış zaman içerisinde ve en etkin biçimde İngilizce öğrenme ve konuşma odaklı etkin İngilizce eğitimi sunmaktadır. Bundan dolayıda gereksiz gramer ve kelimelerden çok her daim kullanabileceğiniz ve hep hatırlayacağınız dil bilgisi ve kelimeler size öğretilmektedir. Artık düşünmeden İngilizce konuşabilir duruma geleceksiniz. Konuşma odaklı eğitimden hedeflediğimiz, pratiğinizi boşluk doldurmak yerine öğretmeninizle doğru bir biçimde konuşarak yapmanız olacaktır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mecidiyeköy İngilizce Kursları !

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER