Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları

TAD Mecidiyeköy ingilizce kursu aralıksız devam eden yenilikçi program ve aktiviteleri ile kursiyerlerine farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Mecidiyeköy İngilizce kursları içerisinde en aranan dil okulu olmayı başarmış ve İstanbulun en merkezi yerinde sizleri ağırlamaktadır.

Verdiğimiz eğitim kalitesinin yüksek standartlara dayalı oluşunu alanının en iyileri uzman genç dinamik bir ekip ile çağın gereklerine uygun olarak eğitim sistemimizi şekillendirmemizdir. Bir diğer gücümüz kendi yayınımız olan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kitaplarla ileri teknoloji akıllı sistemlerle yaptığımız çalışmaların etkisini görmekteyiz.

Mecidiyeköy İngilizce kurslarında sıfırdan eğitim almanız mümkün Türk Amerikan Derneğinin farkı ise Temel İngilizce Eğitimini de, İngilizce altyapısı hiç olmayan ve dil öğrenimine sıfırdan başlayan öğrenciler için oluşturulmuş kişiye özel olarak sunulan bir eğitim planı ile gerçekleştiriyor olmasıdır.

İngilizce Dil eğitiminde en önemli nokta temel dil eğitimidir yani sıfırdan en iyi düzeyde başlamak. Öğrenci başlangıç seviyesinde yanlış bir yapı yada dil bilgisi öğrendiyse, eğitim boyunca o yanlışı aynı şekilde kullanmaya devam edecektir. Öğrenciyi bu yanlıştan döndürmek oldukça zaman almaktadır.

Bu neden le Mecidiyeköy İngilizce kursları arasından bizi ayıran en önemli ilkenin eğitime verdiğimiz önemin temelden başlaması olduğunu savunuyoruz. Bireye sağlam temel bilgi kazandırdıktan sonraki dönemlerde başarıya ulaştığımızın bilincindeyiz. Bu nedenle temel bilgiye daha fazla önem veriyoruz bunun yanı sıra öğrencilerimize rahat bir ortamda öz güvenlerini yükseltecek yönde İngilizce konuşmalarını sağlıyoruz.

Klasik İngilizce eğitim sisteminin okullarda dayatılan ezberci eğitime dayalı olduğunu ne yazık ki farkındayız ve bu yöntemin öğrenciler üzerinde yarattığı pek çok dezavantajı mevcuttur. Kullanılan yöntemler araç gereç ve kaynaklar sağlam güvenilir ve teknolojiye uygun olmadığı sürece kursiyerlerleri sıkacak ve eğitimde uzaklaştıracaktır. Bu nedenle en eğlenceli doğru kaynakları kullanıp kaliteli eğitim almanız için elimizden geleni yapmaktayız.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları arasında yeniliklere açık sürekli kendini yenileyen ve başarı odaklı TAD Şubemizde eğitimler konuşma odaklı öğrenme yoluyla dersler interaktif olarak yapılmaktadır. Yani Türk Amerikan Derneğin de ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya hazır halde bulunacaksınız , bir şekilde öğretmenle iletişime girmeye çalışacaksınız ve dikkatiniz dil kurallarına, kelimelere daha da yoğunlaşmış olacak.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER