Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları

İstanbul Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy İngilizce Kursu içinde en çok tercih edilen dil kursudur.

Bilindiği üzere Türkiye'deki yabancı dil eğitiminde çok fazla boşluklar vardır. İlköğretimden başlayarak üniversiteye kadar hep aynı konular anlatılmakta ve bu konular dışında hiç bir şey öğretilmemektedir. TAD olarak bunun bilincedeyiz ve bu boşluğu kapatmak için çok büyük özverilerde bulunmaktayız.

Eskiden İngizce bilmek çok büyük avantajlar sağlarken, şu an yalnızca bir yabancı dil bile yetmemektedir. İş ilanlarına baktığınızda İngilizce dışında ikinci bir dil bile istenmekte, hatta üçüncüsünü isteyen pek çok firmada olduğunu görürsünüz. Dil bilmek kariyer hayatınızda istediğiniz hedeflere ulaşmak için artık bir zorunluluk olmuştur.

İstediğiniz bir dili en iyi öğrenmenin yolu tabiki o dilin ana vatanıdır. Ama bu imkana sahip değilseniz o zaman Mecidiyeköy İngilizce Kursu na gelerek İngilizce ya da istediğiniz başka bir dil için dil eğitimi alarak bunu kolayca sağlayabilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz dili en iyi konuşarak öğrenirsiniz. O dilin vatanına gidip çok kısa sürede öğrenen, fakat yıllarca kursa giderek bunun başaramayan kişiler etrafınızda çok fazla görmüşsünüzdür. Bunun nedeni dili çok fazla konuşmadıkları içindir. Ana vatanına giden kişiler sürekli konuşmak zorunda olduklarından konuşmayı çok kısa sürede çözmektedirler. Türk Amerikan Derneği olarak konuşmanın çok önemli olduğunu bildiğimiz için dil eğitimimizde communicative approach methodu kullanarak, kursiyerlerimizin derslerde daha fazla konuşmasını sağlamaktayız.

Mecidiyeköy İngilizce Kursları öğrenim kadrosu ve ders mekanları ile istediğiniz dilin kendi ana diliniz gibi öğrenmenizi sağlayarak bir eğitim veren İngilizce kursudur.

TAD dil kursu eğitmenlerin hepsi akademi temeli olan ve uluslararası dil sertifikasına sahip yabancı ve Türk eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitim sürerecinde tüm kursiyerlerimiz sürekli takip edilerek, gelişimleri gözlemlenmektedir. Başarılı olmaları için eksiklikleri bakılarak, gerektiği zaman özel ders oluşturularak eksikliikleri kapatılması için büyük özveride bulunmaktadır.

Türk Ameriken Derneği olarak kursiyerlerimize en iyi şekilde dil eğitimi sağlayarak onların hedeflerini gerçekleştirdiğini görmek bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.

Uluslararası bir dil olan İngilizce, dünyada ortak dil olarak kabul edilmiştir. Günümüzün getirdiği şartlardan ötürü çoğu meslekte İngilizce aranmaktadır. Seçeceğiniz meslek yutdışı bağlantısı gerektiriyorsa ya da kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız İngilizce bilmeniz her açıdan iyi olacaktır. İngilizce dilini iyi bir şekilde öğrenmeniz, hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda pek çok yarar sağlayacaktır. Bunun için Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İngilizce Kurslarına gelmenizi öneririz.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu içinde TAD, adını kaliteli eğitim anlamında kanıtlamış dil kurslarından biridir. TAD verdiği İngilizce eğitim programlarıyla her kesimden ve her seviyeden öğrenciye aynı şekilde hizmet sunmaktadır. İster emekli olun isterseniz çalışan ya da ilköğretim, üniversite öğrencisi farketmez her kesime aynı düzeyde İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

Kursun ilk hedefi öğrencilerin başarılı olmalarıdır. Bu hedefe ulaşmaları için öğrencilerin durumları sürekli bire bir takip edilmektedir. Takip sürecinin düzenli bir şekilde olması aynı zamanda vakit kazancı açısından da önem kazanmaktadır.

Kurs ne kadar iyi eğitim verirse versin, iyi bir eğitim tek taraflı olmamaktadır. Dolaysı ile öğrancilerin de aksatmaması ve yapması gereken hususlar vardır. Bunlarin ilki devamszlık yapmamaları, diğeri de verilen ödevlerin zamanında yapılması ve ödev tekrarının yapılmasıdır. Bu hususlara dikkat edildiğinde İngizliceyi öğrenmeniz zor değildir.

Hangi dili öğrenmek isterseniz isteyin konuşma pratiği yapmadan öğrenmeniz zor olacaktır. Kurumumuz bu bilinçle dil eğitiminde communicative approach methodu kullanmaktadır. Bu sayede kursumuza katılan öğrenciler diğer alışagelmiş yöntemler dışında derslerde çok fazla İngilizce konuşma fırsatı yakalarlar.

Mecidiyeköy İngilizce Kursu olarak kursiyerlerimize İngilizce dil eğitimi verirken dil bilgisi, kelime bilgisi, dinleme-anlama becerileri, okuma yazma becerileri ve akıcı konuşma becerisi olmak üzere dil eğitimini güçlendirecek pek çok eğitimler vermekteyiz.

Bunun yanında kursiyerlerimizin daha verimli eğitim almaları için her seviyede ve her öğrencimize ücretsiz özel ders imkanı sunmaktayız. Bu ücretsiz telafi dersleri sayesinde gelemediğiniz günler için özel ders alabileceğiniz gibi derste anlamadığınız konular için de telafi dersi alabilirsiniz.

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Mecidiyeköy İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER