ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Levent İngilizce Kursları

Levent İngilizce Kursları İngilizce eğitimi için temel seviyeleri öğrenmede ve iyiliştirnede geliştirmek isteyen kişiler için kaçınılmaz fırsatlar sunmaktadır. İngilizce, evrensel olarak kabul edilmiş bir dil olmakla birlikte, Dünyanın neresine giderseniz gidin İngilizce’nin etkin bir şekilde kullanıldığını anlayacaksınız.

İngilizce bilmenin faydalarını daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık ancak yalnızca kişisel gelişiminizi etkilemekle kalmıyacağınızı size yeni fırsatlar yaratacağını söylemeden de geçmeyelim. Levent İngilizce kursları sizlere ayrıcalıklar kişisel programlar çeşitli aktiviteler eşliğinde sıradanlıktan uzak bir eğitim almanızı sağlacakır.

Hedefiniz ne olursa olsun, yaşamanızı refah içinde sürdürebilmek adına İngilizce bilmek çağın gereksinimlerinin başında yer alıyor ve sizlere İngilizce konusunda tam anlamıyla yardımcı olacak okul Tad Levent İngilizce Kursu yardımcı olacaktır. İngilizce öğrenmek zor hatta imkansız gibi gözükebilir fakat Levent İngilizce Kursları arasında en çok tercih edilen TAD eğitim kadrosu ve köklü geçmişi ile sizlere İngilizce’yi tüm özellikleri ile kavramanıza yardımcı olacak profesyonel ekibiyle hizmetinize hazırdır. Aktiviteleri ve zengin ders materyalleri ile öğreniminize sonuna kadar destek olacaktır.

Yabancı dil öğrenme konusunda Levent İngilizce Kursları’nın sizlere katacağı temel bilgilerden veya oldğunuz seviyeden kat kat üstüne ekleyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.Güçlü eğitmen kadrosu alanının en iyileri ile birlikte kursiyerlere başarılı bir eğitimin kapılarını aralamaktadır. Eğlenirken öğreten standart kalıpların dışında grameri başlangıç seviyesini yada almak istediğiniz eğitim hangisi ise sizlere özel hazırlanan eğitim programları ile en verimli şekilde alabilmeniz mümkündür.

Dil Okulları arasından tercih yapmamk oldukça zordur sizde Levent İngilizce Kursları içerisinde seçim yapmak istiyorsanız Okulumuza uğrayıp eğitim alanlarımızı ve Uzman kadromuz ile tanışmanızı öneririm. Sizlerin seviyesine göre temel bilgilerden en doğru ve akıcı anlatım biçimi ile sizlere yep yeni bir dil öğrenmenin keyfini yaşatıyor ve siz seviye atladıkça gözünüzde büyütücek bir şey olmadığının farkına varıyorsunuz. Günlük hayatınızda gittiğiniz yabancı dil gerektiren mekanlarda dahi rutin konuşmaları gerçekleştirdiğinizde başarmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Levent İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER