ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Kurumsal İngilizce Kursu

Kurumsal her firmanın ihtiyaçları farklıdır ve TAD olarak bunun farkındayız. Firmanızın isteklerini dinler ve beraber neler yapabileceğimiz hakkında ihtiyaçlarınızı belirleriz. Böylece tamamen size özel bir eğitim programı oluşturarak hedeflerinize çok hızlı ulaşmanızı sağlarız. Kurumsal ingilizce kursu aldığınızda bu eğitimin hem firmanız hem de çalışanlarınız için mükemmel bir yatırıma dönüştüğünü göreceksiniz. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy Yabancı Dil Kursu verdiği kurumsal ingilizce programında, bir çocuğun ana dilini öğrenmedeki aşamalarını temel alarak, mükemmel şekilde hazırlanan bir eğitim sistemi içeriğine sahiptir.

Kurumsal ingilizce kursumuzda çalışanlarınız için ilk aşama haftalık ders programı oluşturmaktır. Bu çalışma ile çok fazla pratik yapmaları sağlanırken, aynı zamanda alanında uzman eğitmenlerle birlikte sosyal bir ortamda, ingilizceyi kolayca öğrenmeleri hedeflenmektedir. Firmanızda çalışan üst düzey yöneticileri de olmak üzere, farklı görev ve kademelerde olan çalışanlarınızın da bulunduğu, bu kişilerin ingilizce bilgisinin farklı olduğunu göz önünde bulundurarak, her birine kendi seviyesine uygun ingilizce eğitimini tüm çalışanlarınıza aynı zamanda vermeyi daha doğru buluyoruz. Bu anlamda detaylı ve kapsamlı bir eğitim planı oluşturmaktayız.

Firmanıza özel oluşturduğumuz bu eğitim planında;

  • Genel İngilizce Eğitimi
  • Profesyonel İngilizce Eğitimi
  • Firmanızın özel ihtiyaçlarına uygun ingilizce eğitimi verilmektedir.

Yukarıdaki eğitim programlarından bir veya daha fazlasını tercih edebilirsiniz.

Kursiyerlerin gelişimleri tüm eğitim süresi boyunca düzenli olarak takip edilerek, kaydedilmektedir. Firmanıza bu takip süreci rapor halinde sunulmaktadır. Bu raporlarla ilgilenen departman, kursiyerlerin, gelişimi, katılımını ve başarılarını net bir şekilde takip etmektedir.Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Mecidiyeköy’de kurumsal ingilizce eğitiminde, kursiyer sayısının önemi olmaksızın kurumun kendi bünyesinde eğitimi verileceği gibi ingilizce kursumuzda da yapılabilmektedir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, firmanızda çalışanlarınızın farklı ingilizce seviyelerinde olduğu göz önünde bulundurarak, her bir çalışanınıza kendi seviyesine uygun ingilizce eğitimini aynı anda vermeyi daha doğru bulduğumuzdan bu anlamda kapsamlı ve detaylı bir eğitim planı oluşturmaktayız.

Çalışanlarınıza aynı anda ve ingilizce seviyeleri dikkate alınarak, Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Mecidiyeköy Şubemizde ya da firmanızda eğitim verilmeye başlanacaktır. Kurumsal İngilizce Kursu programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak Kurumsal İngilizce eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kurumsal İngilizce

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER