ÖN BİLGİ FORMU Kasım ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.
2+2 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+2 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi olarak 2 kur genel İngilizce eğitimi alan adaylarına 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi hediye etmektedir. Uzman eğitmenlerimizden alacağınız bilinçli eğitimler neticesinde akıcı ve yalın bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Öğrenci adaylarımızın kurslarımızla tanışması amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi vermekte olan kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşabilme şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Birbirinden farklı avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Mecidiyeköy şubesinde bulunan kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kampanyalar

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER