ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.
Tüm Online Eğitimlerde Yıl Sonuna Özel %50 İndirimTürk Amerikan Derneği Tüm Online Eğitimlerde Yıl Sonuna Özel %50 İndirim

70 Yıllık Türk Amerikan Derneği Kalitesi ile Mecidiyeköy Şubemizde Tüm Online Eğitimlerde Net % 50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. Dernek Kalitesi ile Yabancı Dil Öğrenmek için Sizi Şubelerimize Bekliyoruz

Hemen Bilgi Al
Enflasyon İle Topyekün MücadeleTürk Amerikan Derneği Enflasyon İle Topyekün Mücadele

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY ŞUBESİ OLARAK EĞİTİME KATKI VERMEK VE DEVLETİMİZİN YANINDA OLMAK İÇİN TÜM EĞİTİMLERİNDE %10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ. BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
2+2 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+2 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesinde 2 kur genel İngilizce eğitimi alan herkeze 1 kur genel İngilizce + 32 saat iş İngilizcesi hediye etmektedir. Uzman eğitmenlerimizden alacağınız bilinçli eğitimler neticesinde akıcı ve yalın bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Öğrenci adaylarımızın kurslarımızla tanışması amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi vermekte olan kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşabilme şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Birbirinden farklı avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Mecidiyeköy şubesinde bulunan kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kampanyalar

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER