ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.
NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİTürk Amerikan Derneği NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY ŞUBESİNDE 32 SAATLİK ÖZEL DERS PAKETLERİNDE,EKONOMİK KUŞAKLARI TERCİH ETMENİZ DURUMUNDA ( 10:00-18:30) NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİNDEN FAYDALANACAKSINIZ.BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
Enflasyon İle Topyekün MücadeleTürk Amerikan Derneği Enflasyon İle Topyekün Mücadele

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ MECİDİYEKÖY ŞUBESİ OLARAK EĞİTİME KATKI VERMEK VE DEVLETİMİZİN YANINDA OLMAK İÇİN TÜM EĞİTİMLERİNDE %10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ. BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
2+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi olarak 2 kur genel İngilizce eğitimi alan adaylarına 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi ve 32 saat İtalyanca hediye etmektedir. Uzman eğitmenlerimizden alacağınız bilinçli eğitimler neticesinde akıcı ve yalın bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Öğrenci adaylarımızın kurslarımızla tanışması amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi vermekte olan kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşabilme şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubemizde İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Birbirinden farklı avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Mecidiyeköy şubesinde bulunan kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 30.12.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 30.12.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 30.12.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kampanyalar

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER