ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İspanyolca Kursu Eğitimi

İspanyolca kursu eğitimi uluslararası en çok tercih edilen dillerden birisidir.Öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek adına derslik ortamında kendilerini sözlü ve yazılı sınavlara tabi tutmaktayız. Konusunda uzman eğitmenlerimiz sınav sonuçlarını değerlendirerek öğrencilerimizi uygun sınıflara yerleştirmektedirler.

İspanyolca

Derslerde görsel ve işitsel çalışmalar gerçekleştirilerek öğrencilerimizi desteklemekteyiz. Mecidiyeköy İspanyolca kursumuzda communicative approach metodu kullanılarak bu metod ile öğrencilerimize çok fazla konuşma imkanı sunmaktayız.

İspanyolca kursu eğitimi süresince İspanyolcayı öğrenmenin gayesi iletişim kurabilmektir. İspanyolca kursumuz 6 kurdan oluşmakta ve her kur 82 saat olmaktadır. Her seviyede 4 adet sınav uygulanmaktadır. Bu sınavlar ile amaçlanan öğrencilerin anlaşılmayan konular üzerinde takip edilerek konuları tekrar etmektir.

A1 Seviyesi

İspanyolca kursumuza başlamak isteyen öğrencilerimiz için A1 seviyesi ilk aşama olmaktadır. İspanyolca kursu eğitimi 82 saat'li bir eğitimdir. Bu seviye de verilen eğitim sayesinde kursu alan kişiler günlük olarak temel de en çok kullanılan kelimeleri öğrenebilecektir. Aynı zaman da basit, yalın cümleleri anlamaya ve kurmaya başlayacaktırlar. Kolay bir şekilde kişiye kendisini tanıtabilecektir. Aynı zaman da aklınıza takılan kişisel soruları da rahatlıkla sorabilecek seviyeye gelebileceksiniz. İkili diyaloglar da yavaş ve anlaşılır biçim de konuşulduğu takdir de İspanyolcayı anlayabilecek biçime gelebileceksiniz. Eğer siz de kurslarımız sayesin de İspanyolcayı iyi bir şekilde anlamak ve konuşmak istiyorsanız, kursumuza katılabilirsiniz.

A2 Seviyesi

Sizlerin başlangıç seviyesi olan A1 geçtikten sonra gördüğünüz bir üst seviye A2 seviye eğitimidir. Bu seviye de bilgilerinizi daha da arttırmak hedeflenmektedir. İspanyolca da kullanılan deyimleri daha kolay bir şekilde anlamak bu seviyenin başlıca hedefidir. Herhangi bir mağazaya gittiğiniz de kendinizi anlatmayı geçip basit ve sürekli kullanılmakta olan konuşmalar ile iletişim kurmak sizler için daha basit bir hal olacaktır. Bu saye de memleketinizden tutun eğitim seviyenizi, kendi ailenizden tutun ihtiyacınız olanları kolayca dile getirebilecek ve öğrenebileceksiniz. A1 seviye eğitimimizi 82 saat olarak İspanyolca Kursumuzda bitiren bir kişi kolaylıkla İspanyolca da kendini ifade edebilir.

B1 Seviyesi

İspanyolca kursumuzda B1 seviyesi eğitimlerimiz orta seviye de olmaktadır. Bu seviyenin de ilk aşamasıdır. İspanyolca kursumuz da bu seviye de aldğınız bir eğitim de dilinizi biraz daha rahat ve geniş kelimelerle kullanıyor olacaksınız. Her seviye de dilinizi kolaylıkla geliştirmek ve iyi bir başarı elde etmek için yapılan teknikleri uygulayarak eğitim sizler için daha faydalı hale gelecek ve size büyük katkı sağlayacaktır.Öğrencilerimiz 82 saatlik B1 seviyesini tamamladıktan sonra hakim oldukları herhangi bir konuda konuşulduğunda anlatılanların özünü anlayabilecek ve kendisi de düşüncelerini paylaşabilecek kadar bilgi sahibi olacaktır. Hatta İspanyolca konuşulan yerler de kolay bir biçimde iletişim sağlayabilecektir. Bir başkasına anılarınızı, hayallerinizi veya ulaşmak için çabaladığınız hedeflerinizi basit bir biçim de anlatabileceksiniz.

B2 Seviyesi

B2 seviyesi, Mecidiyeköy İspanyolca Kursu Eğitimi boyunca kendinizi daha fazla eğiterek geliştirme şansınız artacaktır. Kişisel olarak hakim olduğunuz durumlar üzerinde tartışmalar yapabilecek ve kolaylıkla takip edebileceksiniz. Sorulan herhangi bir soruya kolaylıkla cevap verebilecek, somut yada soyut durumlarda zor yazıları da anlayabileceksiniz. İspanyolcayı çok iyi konuşan biri ile gönül rahatlığıyla iletişim kurup sohbet edebileceksiniz. Hatta konuşmalarınız da derin bilgileri de konuşabilme durumuna geleceksiniz. Bir konu üzerinde ki iyi veya kötü durumları karşı tarafa kolay bir biçim de aktarabileceksiniz. Her seviyelerimiz de olduğu gibi bu seviyede ki kursumuzda da 82 saat eğitim vermekteyiz.

C1 Seviyesi

C1 Seviyesi gelmiş öğrencilerimiz artık İspanyolca dilini iyi bir derecede bilmektedir. Bu seviye ise üst düzey seviyenin ilk aşamasıdır. Bu eğitimi alarak İspanyolca makaleleri kolaylıkla okuyabilirsiniz, okuduğunuz bu yazılar hakkında da düşünce sahibi olabilirsiniz. Bu seviyede ki öğrencimiz basit ve sıkça kullanılan kelimeleri kullanmaya çalışmak yerine kendini özgün şekilde anlatabilecektir. Kendilerini rahatlıkla ifade edebilecek seviyeye geldiklerini unutmasınlar. Dilerseniz İspanya da çalışabilir orda yaşamınızı kolay şekilde sürdürebilirsiniz. Çok hızlı konuşulan ve karışık durumda ki konuşmalarda konuşulanları rahat bir biçim de anlayabilir ve karşı tarafa da gönül rahatlığı ile cevap verebilmektedir. Mecidiyeköy İspanyolca kursumuzda C1 seviyesi 82 ders saatinden oluşmaktadır.

C2 Seviyesi

Mecidiyeköy İspanyolca kursumuzda öğrencilerimize verdiğimiz C2 seviyesi en ileri seviyedir ve son eğitimdir. Bu seviyede ki bir İspanyolca öğrencisi artık kendinden emin bir şekil de İspanyolca dilini kullanabilir vaziyettedir. Öğrencilerimiz artık herhangi bir yazıyı, konuşmayı kolay bir şekilde okuyabilir ve anlayabilir. Düşündükleri bir konuyu ise kolay bir biçimde artık İspanyolca olarak kâğıda aktarabilir. Bu son seviyemiz de her seviye gibi 82 saatlik eğitimden oluşmaktadır. Bu seviyeye gelen öğrencilerimizi yetiştirdiğimiz için ayrıca mutluluk duyarız. Ğğrencimiz artık yolun sonuna başarıyla ulaşmış demektedir. Artık bir İspanyol gibi kolay bir biçim de bu dili kullanabilir. Herhangi bir konunun artık en ince ayrıntısını dahi rahatlıkla anlayabilmektedir.

Eğitim Materyelleri

İspanyolca eğitim materyalleri eğitmenlerimiz tarafından seçilmektedir. İspanyolca eğitimlerimizde Aula İnternacional kitaplarını kullanmaktayız. Mevcuttaki kitabımızın İspanyol kültürü tarafından tavsiye edilip kullanıldığını da belirtmemizde yarar var. İspanyolca kursumuzda eğitim almanın ayrıcalığını ancak eğitim kurumumuzu tanıdığınız zaman anlayacaksınız. Öğrencilerimiz aldıkları kurs boyunca hem görsel olarak hem de işitsel olarak birçok materyalden yararlanacaklardır. Bu materyaller içerisin de yer alan aktiviteleri uygulayarak öğrencilerimiz günlük olarak konuşulan kelimeler ile kendilerini anlatabilecek seviyeye gelecektir.

İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel dersi alarak dil konusunda kendisini geliştirmek isteyen, iyi bir başarıya ulaşmak isteyen öğrencilerimizi Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Mecidiyeköy şubemize beklemekteyiz. Eğitimlerimiz de vermiş olduğumuz imkânlar sayesinde kısa süre içerisinde kolay bir şekilde İspanyolca dilini konuşabilecek, anlayabilecek ve yazabileceksiniz. Eğitimlerimiz de öğrencilerimizin öğrenmeleri odaklı eğitim sistemimizi düzenleyerek en iyi eğitim vermekteyiz. Öğrenci odaklı bir sistemimiz olduğu için öğrencilerin müsait olduğu zamanlara göre programlar ayarlanmaktadır. Mecidiyeköy İspanyolca kursumuza gelen öğrencilerimize son teknoloji ile donatılan eğitim sınıfları ve öğretmenlerimizin kişiye özel materyalleri ile beraber görsel ve işitsel durumları da kullanarak sizlere keyifli bir kurs vermekteyiz. Bu hedeflerimizin sadece sözde kalmadığını kurslarımıza dâhil olarak şahit olacaksınız.

Öğretmenler

Öğretmenler, İspanyolca eğitimlerimiz de çalışmak istedikleri takdirde oluşturulan belirli özelliklere sahip olmaları gerekmektedir. Türk ve İspanyol eğitimcilerimiz İspanya kültürünü ve İspanyolcayı çok iyi bir biçim de kullanan kişilerdir. İspanyolca kursunda bulunan bilgili ve tecrübeli eğitimciler sayesin de sizlere İspanyolca dilini kolaylıkla ve iyi bir biçimde aktaracaklardır.

Öğretmenlerimiz sizlere tecrübeleri ile İspanyolca eğitimlerini, kaliteli, zevkli ve iyi bir derece de sizlere anlatarak sizleri daha hevesli hale getireceklerdir. Bir başka konu ise bir Türk öğretmenimizin kurumumuz da görev yapması için en az 3 yıllık bir tecrübesi ve bununla beraber üniversitelerin bu dil ile ilgili bölümünden mezun olmalıdır. İspanyalı öğretmenlerimizin ise 5 yıllık bir deneyime ulaşmış olması gerekmektedir. İspanyalı eğitmenlerimizin öğretmenlik yapabilme sertifikaları olduğu takdirde Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesinde çalışabilirler.

ÖN BİLGİ FORMU

Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi olarak İspanyolca eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İspanyolca

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER