ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İş İngilizcesi Kursu Eğitimi

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İş İngilizcesi Kursu, alanında uzman eğitim kadrosu ile verilen İş İngilizcesi eğitimi almanın farkını yaşamak isteyen öğrenci adaylarımızı kurumlarımıza bekliyoruz. Business & Conversation Class eğitimleri, yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.

İş İngilizcesi

İş ingilizcesi kursu eğitim programında; öğrencilerimizin konuşma becerilerini en üst seviyeye çıkarmak ve basit bir şekilde İş İngilizcesi eğitim hizmetini kaliteli bir şekilde vermeyi hedeflemektedir. Mecidiyeköy İş İngilizcesi kurslarından eğitim almak isteyen ve herhangi bir iş yerinde çalışan personellere özel olarak hazırlanmış olan eğitimi tamamlayan kişiler; telefonda konuşma teknikleri, toplantı yönetme, sunum yapabilme, pazarlık teknikleri ve resmi yazışmaları gerçekleştirme ve raporları sunabilecektir. Ekonomi dökümanlarını okuma ve anlama, yöneticilere özel VIP İngilizce eğitimi sektörel olarak verilen özel İş İngilizcesidir.

Mecidiyeköy İş İngilizcesi kursu eğitimlerinde başarının yakalanabilmesi için öğrencilerimizin istek ve çabaları önemli rol oynamaktadır. Güçlü eğitim kadromuzdan alınacak olan eğitimler ile kişisel çabaların sonucunda İş İngilizcesi'ni çok kolay bir şekilde öğrenmek mümkündür. Öğrencilerimizin hedefleri arasında iş yerlerinde unvan değişikliği gerçekleştirmek ve kariyer hayatlarında üst düzey yöneticilik gibi kavramlar yer alıyor ise kesinlikle İş İngilizcesi üzerine profesyonel bir destek alması gerekir. Öğrencilerimizin kendi çapında İş İngilizcesi öğrenmeye çalışması yeterli olmayacak, öğrendikleri dil bilgisi iş yerlerinin beklentisi doğrultusunda olmayacaktır ve bu sayede hedeflenen kariyerlere ulaşma şansı da düşecektir.

İş İngilizcesi Kursu Program İçeriği

Mecidiyeköy İş İngilizcesi kursu program içeriğinden önce öğrencilerimize kariyer hayatlarında yükselmeleri için kariyer planlaması olgusunu yerleştirmektedir. Programlar dahilinde öğrencilerimizin talep ettiği gün ve saatlerde İş İngilizcesi üzerine maksimum fayda sağlanması için gerekli konular üzerine eğitim programı hazırlayıp eğitim hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin iş yerlerinde kolaylıkla sunum yapabilmesi, yabancı ortakları ile kolay bir şekilde diyalog kurabilmesi, yabancı ortaklar ve üst düzey yöneticiler ile büyük anlaşmaların sağlanması amacı ile kendilerini geliştirebilecekleri programlar hazırlanmaktadır ve hazırlanan program dahilinde eğitim almaktadır. Öğrencilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda eğitmenlerimiz ile birebir özel ders olarak eğitim alabilmeleri de mümkündür. Ders materyalleri ve gerekli tüm eğitimler öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sağlanmış olan ücretsiz ders materyalleri ile öğrencilerimizin dışarıdan kaynak ihtiyacı olmayacak ve bir kaynak arama gibi bir sıkıntıya düşmeyecektir. Mecidiyeköy İş İngilizcesi kursu programlarında eğitim alacak öğrencilerimiz için oluşturulan sınıflar maksimum 10 kişiliktir.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy şubesi olarak İş İngilizce eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Mecidiyeköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İş İngilizcesi

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER