İngilizceye Hakim Olabilmenin Getirileri

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizceye Hakim Olabilmenin Getirileri

Levent İngilizce Kursları ayrıcalığı ile hedeflediğiniz kariyer gelecek yurt dışı eğitim veya yurt dışı kariyer planlamalarınız profesyonel ve dile en hakim şekilde İngilizce eğitim alabileceksiniz.

Yeni çağın gereksinimleri olarak teknolojinin ve küreselleşen dünyada yabancı dil bilmek insanlar için zorunluluk haline gelmiş bulunmaktadır. Kimi zaman yurtdışında hayalini kurduğunuz işe başvuru yapmak ve ya dile hakim öz güvenli bir şekilde İngilizce konuşarak seyahat etmek gibi bir amacınız da olabilir.

Bu sizlerin düşündüğü kadar büyük bir zorluk değildir ancak bilmemeniz sizler için büyük sorun teşkil edebilir. Levent İngilizce Kursları bu konuda başvurabileceğiniz tek adrestir. Profesyonel kadrosu, teknolojik ve çok çeşitli ders materyalleri ve 67 yıllık geçmişten günümüze gelen deneyimler ile sizlere ana diliniz gibi İngilizce öğretme konusunda çözümler sunacaktır.

Çoğu zaman İngilizce öğrenmek dünyanın en zor içerisinden çıkılmaz problemi olarak gözünüzde büyüyebilir fakat iyi bir İngilizce öğrenmek için Levent İngilizce Kursu’nun oldukça yüksek getirileri mevcuttur. Türk Amerikan Derneği Levent İngilizce Kursları arasında bulunan şubemizi tercih ettiğiniz zaman elde ettiğiniz kazanımları, gerek iş hayatınızda gerekse seyahatlerinizde sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz mümkün.

İngilizce Bilmenin Faydaları

İnsanların yeni bir şeyler öğrendiği zamanlarda kendisine artı olarak kazandırdıklarının farkına vardığında yeniliklere daha açık hale gelir ki burada bahsedilen bir dil ve size dünyanın tüm kapılarını açıyor. Buna bağlı olarak İngilizcesini geliştiren bir İnsanın kendisine olan özgüveni otomatik olarak artacak her gün daha yeni şeyler öğrenme arzusu ile donanım sahibi olacaktır. Ancal bunu yaparken yapılan en sık hatalardan birisi ise derslerde soru sormaktan kaçınmaktır ! Aksine bolca soru sormanız grup içerisinde tartışmanız ve öğretmeninizin örnekleri ile pekiştirmeniz gerekmektedir.

Dünü ve Bugünü Aynı Olan Zarardadır !!!

Bir şeyler öğrenirken ve her gün üzerine bir şeyler daha eklerken beyninizi fazla yorar ve baş ağrılarımızın arttığını görürüz ancak bu kötü bir gidişat değil aksine benliğinizi zorlayıp yeniliklere yer açtığınızın bile bir göstergesi olarak söylenebilir. Her gün yeni bir bilgi olası rahatsızlara karşı sizi korur hafızanızı da güçlendirmenize yardımcı olmaktadır.

Bir dil Bir İnsan !!! Boşuna söylenmiş olamaz öyle değilmi? Sosyal çevreniz değişecek belki de artacak ve siz dostlarınıza yabancı arkadaşlarınıza da ekleyecek gün geçtikçe daha aktif bir insan haline geleceksiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İngilizceye Hakim Olabilmenin Getirileri

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER