İngilizce Öğrenmeyi Hızlandırmanın Yolları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Öğrenmeyi Hızlandırmanın Yolları

Özellikle de kısa bir sürede İngilizce öğrenmek gerekiyorsa daha çok çalışmak ve çabalamak gerekir.

Yurt dışındaki bir işe başvurmak yada yurt dışındaki bir üniversiteye yerleşmek gibi bir hayali olan kişinin kesinlikle İngilizce bilmesi gerekir. İngilizce öğrenimini hızlandırmak isteyen kişiler; Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursları gibi kurumlardan İngilizce eğitimi almaya başlaması gerekir. Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursu gibi İngilizce eğitiminde adını duyurmayı başarmış kurumlar vermiş oldukları kaliteli eğitimlerle kişilere hedeflerine yönelik İngilizce eğitimlerini verir ve hızlı bir şekilde sonuç almasını sağlar.

İngilizce öğrenmek kesinlikle imkansız Bir şey değildir. Öncelikle bir hedef belirlemek, belirlenen hedefe göre istek ve azimle yönelmek için emin adımlar atmak gerekir. Çalışmak başarmanın yarısıdır. Önemli olan ilk adımı atmaktır. İngilizce öğrenirken de gramerine ve kurallarına göre öğrenmek gerekir. İngilizce öğrenirken; okuma, yazma, anlama gerekir. Tek bir şeye odaklanmak ve ezbere davranmak İngilizce öğrenmek için doğru değildir.

İngilizce eğitimine başlanmadan önce başvurduğu kurum, kişiyi seviye tespit sınavına tabi tutar. Seviye tespit sınavının sonucuna göre de düzenli ve verim alabileceği şekilde program hazırlar. Bu program dahilince eğitimlere başlar ve sürekli olarak kişinin gelişimini gözlemler.İngilizce öğrenirken ders materyalleri ve aktiviteler de çok önemlidir. Kişinin İngilizce öğrenimini destekleyecek kitaplar, sürekli yabancı öğretmenlerle diyalog kurmak kişinin İngilizce öğrenirken ilerlemesinde etkili bir yoldur.

Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursu eğitmenlerinden Tuğçe Omary İngilizce'nin hızlı ve etkili bir şekilde öğrenilmesini şu şekilde açıklamıştır: “İngilizce öğrenmek için çok acele etmemek gerekir. Herkesin algılayabileceği kapasite birbirinden farklıdır. Önemli olan istemek, istedikten sonra zamanla öğrenilir. Hızlı bir şekilde öğrenmeye çalışırken insan hata yapabilir. İngilizce eğitimleri ders materyalleri, ders tekrarı, sürekli derslere katılma ve aktiviteler ile desteklenebilir. Eğitimlerde alınan bilgiler aktivitelerimizle pekiştirilir ve bu sayede kişinin ilerlemesi takip edilir. İngilizce eğitimlerini hızlandırmak isteyen kişilere tavsiyemiz; İngilizce kitap okumalı, müzik dinlemeli, film izlemeli ve yabancı arkadaşlar edinmesidir. Bu şekilde İngilizce okuyabilir, anlayabilir ve zamanla konuşabilir.”

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İngilizce Öğrenmeyi Hızlandırmanın Yolları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER