İngilizce Nasıl Geliştirilir?

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Nasıl Geliştirilir?

Teknolojinin, sanatın ve bilimin de ortak dilidir. Bu sebeple insanlar İngilizce öğrenme ihtiyacı duymaktadır. İngilizce; insanlar için dünyanın kapısını açan bir anahtardır. Bünyanın en iyi üniversiteleri İngilizce eğitim vermektedir. Kariyer hayatında da İngilizce'nin önemli bir yeri vardır. Bu sebeple de insanlar İngilizce öğrenmeye ve geliştirmeye çalışmaktadır.

İlkokul yıllarında tanışılan İngilizce üniversite eğitiminin son bulması ile o noktada kalmaktadır. Fakat kariyer hayatlarında emin adımlar atmak isteyen kişiler Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursları gibi İngilizce eğitimi veren kurumlardan eğitim almaktadır. Çok uluslu firmalarda kariyer yapacak bir kişinin kesinlikle İngilizce bilmesi gerekir. Gerek iş seyahatlerinde gerekse kuruma yabancı ortakların gelmesinde İngilizce konuşmak gerekecektir. Ana dili İngilizce olmayan kişiler dünyanın neresinde olursa olsun İngilizce bilmekte ve konuşmaktadır. Anlaşıldığı gibi İngilizce dünyanın ortak iletişim dilidir. Bu sebeple de İngilizce öğrenmek gerekir.

İngilizce öğrenirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İngilizce; konuşulduğu gibi yazılan bir dil değildir. Türkçe'den oldukça farklıdır. Matematik gibi kurallara sahip olan bir dildir ve iyi bir eğitimle kavranması mümkündür. İngilizce öğrenirken ezber yapılmaması gerekir. Gramerini ve kurallarını bildikten sonra cümle kurabilmek için kelimelerin ezberlenmesi gerekir. Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursları gibi İngilizce eğitimi veren kurumlardan eğitimler sayesinde kurallar, zamanlar, cümle yapıları rahat bir şekilde anlaşılmaktadır. Bu nedenle İngilizce eğitimi için eğitim kalitesi yüksek adını duyurmayı başarmış kurumlardan eğitim alınmalıdır.

Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursu eğitmenlerinden Müge Haydar Dedeoğlu İngilizce'nin nasıl geliştirilmesi gerektiğini şu şekilde açıklamıştır: “ İngilizce Kurslarında eğitim alan kişiler mümkün olduğunca devamsızlık yapmadan İngilizce derslerine katılım sağlamalıdır. Her ders kesinlikle İngilizce öğrenmesinde fayda sağlayacaktır. İlk aşamada seviyesi ölçülüp değerlendirilen kişiler seviyesine uygun dersliklerde eğitim almaya ve İngilizce'nin kurallarını öğrenmeye başlar. Sürekli olarak aktiviteler düzenlenir ve aktivitelerde yabancı öğretmenler ile birlikte İngilizce diyaloglar kurar, İngilizce videolar izletilir ve anlayıp anlamadığı gözlemlenir. İngilizce öğrenmek isteyen kişiler iyi bir kurstan eğitim alırken sürekli İnglizce kelime ezberlemeli, İngilizce filmler izlemeli, İngilizce kitaplar okumalıdır. İngilizce sürekli pratik ile gelişen bir dildir.”

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İngilizce Nasıl Geliştirilir?

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER