İngilizce Konuşabilmek Ve Anlamak İçin Şişli İngilizce Kursu

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Konuşabilmek Ve Anlamak İçin Şişli İngilizce Kursu

İngilizce seviyesini ve İngilizce okuma, yazma ve anlama becerilerini geliştirmek isteyenler, her yerde kendileri için uygun olan bir İngilizce kursu aramaktadır. Ezberci eğitimin yerine daha aktif öğrenme yöntemlerini kullanan Şişli İngilizce kursu İngilizce'yi etkin ve eğlenceli bir şekilde öğretmektedir. İngilizce öğrenme yolculuğuna iyi bir kurs ile başlamak, insanlar için son derece önemlidir.

Etkili Bir Şekilde İngilizce Öğreten Şişli İngilizce Kursu

İngilizce kursu arayan ve çok sayıda araştırma yapanlar, kursumuzu tercih ederek aradıkları kriterlere kavuşabilmektedir. Esnek bir ders programı mevcut olmakla birlikte kursiyerler ile birlikte bir program hazırlanmaktadır. İngilizce kursuna düzenli olarak katılan kursiyerler, kurs sonunda rahatlıkla İngilizce konuşup anlayabilecek seviyeye gelmektedir.

Şişli İngilizce Kursu Eğitmenleri

Tüm kursiyerler, kursumuza kayıt yaptırarak eğlenceli bir İngilizce serüvenine başlayabilmektedir. Alanında uzman eğitmenler, kursiyerlere her konuda yardımcı olmakta ve motivasyonları ile destek olmaktadır. Kursa düzenli olarak katılım gösteren kursiyerlerin İngilizceleri gelişmekte ve özgüvenleri yerine gelmektedir. Kursiyerlerin seviyelerine uygun öğretici kaynaklardan faydalanan eğitmenlerimiz, İngilizce'yi ana dili gibi konuşmaktadır.

Şişli İngilizce Kursuyla Sıfırdan İngilizce Eğitimi

Kursiyerler önce seviye tespit sınavına tabii tutulmakta ve sınav sonucunda seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Seviyelerine uygun sınıflara yerleştirme, kursiyerler için faydalıdır ve aldıkları eğitim o yönde olmaktadır. Kursiyerlerin öğrendiklerini akıllarında tutabilmeleri için ödevler verilmekte ve bu ödevlerin yapılması kursiyerlere fayda sağlamaktadır. Gramer eğitimi ile birlikte kursiyerlerin İngilizce konuşabilecekleri bir ortam düzenlenmektedir.

İngilizce, dünya dili olarak görülmekte ve insanlar İngilizce öğrenmeye çalışmaktadır. Özellikle yurt dışında çalışmayı düşünenler, kısa sürede İngilizce öğrenmek için kursumuza kayıt yaptırmalıdır. Gelişmiş ve özel metotlar uygulanmakta, eğitmenlerimiz İngilizce öğretimine ciddi bir şekilde yaklaşmaktadır. Erken kayıt yaptıran kursiyerler, tatmin edici indirimlerden de faydalanmaktadır. Öğrenilen konuların unutulmaması için sürekli konular pekiştirilmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İngilizce Konuşabilmek Ve Anlamak İçin Şişli İngilizce Kursu

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER