ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Dilini Öğrenmek

İngilizce dilini öğrenmek, günümüzde okuma – yazma bilmek ya da temel matematik bilgisine sahip olmak kadar hayati bir durum taşımaktadır. Dünyada konuşulan en yaygın diller arasında popüler olan İngilizce, iş hayatında, akademik yaşantıda veya günlük ve sosyal hayatımızda hatırı sayılır bir yer tutuyor. Bu sebepten dolayı ingilizce dilini öğrenmek için Taksim İngilizce Kurslarını tercih edebilirsiniz.

Günümüzde İngilizce dilini öğrenmek için çok sayıda farklı yöntem bulunmaktadır. Taksim İngilizce Kurslarıda, yeni bir dil öğrenmeyi kolaylaştırıyor ve keyifli bir hale getiriyor. Pek çok yerde bu dilin yaygın olarak kullanılması İngilizce dilini daha kolay hale getirsede, yeni bir dil öğrenmek uzun süreli bir taahhüt ve özgüven gerektirmektedir.

İngilizce Öğrenme Teknikleri

Ortalama olarak 750.000 kelimenin anlamını bilmenin ve kullanımının yanı sıra çok sayıda gramer bilgisini kapsayan İngilizce dilini öğrenme, doğru teknik izlendiği zaman son derece verimli şekilde gerçekleştirilebilir. Bu nedenle Taksim İngilizce Kurslarından kolay İngilizce öğrenme tekniklerinden faydalanmanız sağlıklı olacaktır.

Taksim İngilizce Kurslarında eğitim sistemimizin büyük bir parçası ativitelerdir. Öğrencilerimize dersler dışında İngilizceyi kullanabilme, dil öğrenimleri süresince kendilerini geliştirebilme ve eğitimlerinin bitmesinin ardından ömü boyu pratik yapabilme fırsatları sunmaktayız. Yabancı eğitmenlerimiz ve Türk eğitmenlerimiz tarafından haftanın her günü verilen aktivitelerimiz genel olarak şunlardır;

  • Conversation(Konuşma)
  • Grammer (Diln Bilgisi)
  • Reading Comprehension(Okuma ve Anlama)
  • Vocabulary(Kelime)
  • Pronunciation(Telaffuz)
  • Video/Music

İngilizce dili çok yönlü şekilde işlev gördüğünden dolayı, dil yine aynı şekilde günlük yaşantıda kullanılmalıdır. Bu konudan yola çıkarak, kursiyerlerimizin ciddi bir azimle aktivitelerimize katılmalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Kararlı bir şekilde aktivitelerimize katılım sağlayan öğrencilerimiz İngilizce konuşurken özgüvenle kendilerini anlatabildiklerini ve İngilizce’yi iş hayatlarında kullanmaktan çekinmediklerini fark edecektir. Önemli olan "Neden öğrenmeliyim" değilde "Nasıl öğrenirim" diyerek her dilin kendine ait bir sistemi olduğunu öğrencilerimize anlatarak, İngilizce’yi nasıl kullanacaklarını aktiviteler yaparak öğrenmelerini sağlıyoruz.

Uygulamakta olduğumuz aktivitelerimiz, öğrencilerimize İngilizcenin kültürel ve sistemsel olarak anadillerinden farklı olduğunu gösterir. Eğlenceli bir çalışma Eeğitimiyle kendilerini geliştirmelerini İngilizce öğrenimleri sırasında ve sonrasında göstermeye devam eder. Eğlenceli ve zevk veren derslerle öğrencilerimiz İngilizce dilini öğrenmekten sıkılmaz ve daha fazla azim göstererek istediği hedefe ulaşır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
İngilizce Dilini Öğrenmek

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER