ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Çocuk ve İngilizce

Ne öğrenirlerse öğrensin hemen onu beynine yerleştirir. Aileler çocuklarının iyi bir eğitim alabilmesi için erken yaşta da olsalar bir anaokulundan destek alırlar. Gerek ahlak kuralları gerek davranışlar gerekse dil eğitimlerini rahat bir şekilde öğrenebilirler. Ailelerin bilinçli olması çok önemlidir. Bilinçli aileler çocuklarının eğitimlerine oldukça önem verir ve parlak bir geleceğe sahip olmaları için çok çaba gösterir. Malum okullarda verilen eğitimlerle İngilizce öğrenmek kolay değildir. Aileler çocuklarının kariyer hayatlarında iyi bir yerde olabilmesi için Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursları gibi kurumlardan İngilizce eğitimi almalarını sağlamaktadır. Çocuklarının kendi ayakları üzerinde durabiliyor olması bir ailenin en büyük gururudur. Eğitim ailenin çocuklarına bırakabileceği en önemli mirasıdır. İngilizce'nin dünyanın evrensel dili olması, teknolojinin, bilimin ve sanatın da dili olması ile İngilizce bilmelerinin gerektiğinin bilincindedir.

Aileler biliyor ki İngilizce ile çocuklarının gelecekleri çok iyi yerde olacak. Dünyanın en iyi üniversitelerinin dili İngilizce'dir. Çok uluslu firmalarda da iletişim dili olarak İngilizce kullanılır. Bu sebeple çocuklarının İngilizce öğrenmesinde çok hassas davranırlar. Sadece eğitim ve kariyer için değil sosyal hayatta da da İngilizce kullanılmaktadır. Yurt dışı seyahatlerinde rehber olmadan İngilizce konuşabilir, kendini ifade edebilir, aradığı her yeri bulabilir ve alışveriş yapabilir. İngilizce bilmek kişide özgüven duygusunu yükseltir. Kendine karşı güveni gelir.

Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursları eğitmenlerinden Müge Haydar Dedeoğlu İngilizce'nin aileler tarafından desteklenmesinin önemini şu şekilde vurgulamıştır: “ Çocuklarımız, yetişen, gelişen yeni neslimiz... Ne kadar eğitimli ve ne kadar bilinçli olursa o kadar bilinçli bir nesil yetiştirecektir. Bir ailenin de çocuğunun eğitimi için fedakarlık yapması, eğitimini desteklemesi kadar güzel birşey yoktur. Aileler çocuklarının en iyi yerlerde olmasını istiyor ve yatırımlarını tamamen çocuklarına yapıyor. Böyle aileleri görmek çok güzel ve gurur verici. İngilizce eğitimlerinin okullarda teorik olarak verildiğinin farkında olan aileler Türk Amerikan Derneği Şişli İngilizce Kursu gibi kurumlardan çocuklarının iyi derecede İngilizce eğitimini almasını sağlıyor. İyi bir şekilde alınan İngilizce eğitimi ile bir çok kapıyı açabileceklerinin farkındalar. Herkesin böylesine bilinçli olması gerekir.”

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Çocuk ve İngilizce

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER