Beşiktaş İngilizce Kurslarında İlköğretim İngilizcesi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Beşiktaş İngilizce Kurslarında İlköğretim İngilizcesi

Beşiktaş İngilizce kursları arasında bulun Türk Amerikan Derneği şubesi yalnızca yetişkinler için değil İlk öğretim öğrencileri içinde eğitim fırsatları sunmaktadır. İngilizce öğrenmeye 6-16 yaşları arasında başlayıp en doğru teknikler ile konuşma yazma ve dinleme ortamı sunulmaktadır. Eğlenceli yöntemler geliştirerek belli bir sisteme sıkışıp kalmadan ezberci olmayan yöntemler ve sağlam kaynaklar ile Özel okul ve kolejde okutulan National Geographic kitapları müfredatı ile okulda da gözle görülür bir başarı ilerleme kaydedecektir.

İngilizce dil eğitimi alanında eğitim veren ülkelerin metodları incelendiğinde Beşiktaş İngilizce Kursları TAD şubesinde olduğu gibi Okuma anlama dinleme ve konuşma becerilerini en iyi sistem kurularak öğretilmesi gerektiği gözlemlenmiştir. Tüm dünya genelinde 150 yıllık geçmişe sahip olan National Geographic Learning resmi markasının kaynak kitapları araç gereç ve müfredatı kullanılmaktadır.

Eğitim verilen dersliklerimizde dersler projeksiyon ile aktarılmaktadır Speaking ve Listening için ders kitapları dışında eğlenceli ve akılda kalıcı olmasını sağlayan bir çok ders materyali kullanılmaktadır. Çocuk İngilizcesi için kullanılan kur sistemi Avrupa Konseyinin "Dil Becerileri Profilidir".

Başarılı bir sonuç almak için çocuk kursiyerlerimizin sürekli olarak derslere katılımı istenir. Bunu sağlamak içinde onlara eğlenceli aktiviteli eğitimler sunulmaktadır.

Ders süreleri ve derslikler kendi yaş gruplarına göre ayrılmaktadır.

Türk Amerikan Derneği İstanbul Beşiktaş İngilizce Kursları arasında Sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimiz Üniversitede hazırlık okumadan atlama ve yurt içi yurt dışında yabancı dil eğitimi veren Üniversitelerde okuma avantajına sahiptirler. Ayrıca çocuğunu özel okula göndermeyen ebeveynler yabancı dilin artık mutlaka gerekli ve zorunlu olduğu iş hayatına geride başlamadan 1-0 önde başlamaktadırlar.

Farklı bir dil öğrenmenin önüne geçen en büyük engellerden biriside alanın dışında ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından yanlış kaynak kitapları ve doğru materyaller olmadan verilmeye çalışan eğitim sistemidir. Beşiktaş İngilizce Kursu Tad Şubesi en az 5 yıl tecrübeye sahip Türk ve yabancı eğitmenler ile aynı zamanda National Geographic Learning ile Cengage Learning iş birliği ile hazırlanan kaynaklar kullanmaktadır.

İyi Bir Gelecek İçin Türk Amerikan Derneğini Seçin...

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Beşiktaş İngilizce Kurslarında İlköğretim İngilizcesi

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER