Beşiktaş İngilizce Kurslarında Genel İngilizce

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Beşiktaş İngilizce Kurslarında Genel İngilizce

Türk Amerikan derneği Beşiktaş İngilizce kursları, 1951 yılından günümüze kursiyerlerine uluslararası standartlarda her seviyede İngilizce eğitimi vermeye devam etmektedir.

İngilizce Eğitiminde En Yüksek Ders Saati Veren Kurum olarak standartları aşmıştır. Türk Amerikan Derneği, öğrencilerine sektörde en çok ders saati hakkı sunmaktadır. Her kurda toplam 164 ders saati boyunca eğitim olanağı mevcuttur.

Öğrenme Garantisi Sunar !

Beşiktaş İngilizce Kursları ayrıcalığı ile Türk Amerikan Derneği öğrencilerine tanıdığı 164 saatlik öğrenim zamanının yanında derslerini kaçırması halinde ek ders saatleri ve ücretsiz bire bir özel ders hakları sunmaktadır. Bu şekilde ders kaçırsanız bile eğitiminizden geri kalmayarak İngilizce’yi hızlı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Seviyeleri

English Courses Level Beginner: Temel başlangıç seviyesidir Cümlenin öğeleri, nesneler, fiiller ve basit cümle kurmak bunlar ile alakalı görsellik desteklenerek sunulan bir program türüdür. Belirli kalıplar halinde ezber yoluyla bilinçaltına yerleştirilmeye çalışan bir eğitim olacaktır.

Elementary ise Dilin temelini oluşturur. Zaman ve temel cümle yapıları ile tanıştırılır. Bu seviyeyi tamamladığınızda günlük konuşmaları yapabiliyor duruma geleceksiniz. Pratik dil becerileri belli kalıplardan sıyrılacak ve öğretmenlerle olan bağınızın ve diyalogunuzun daha iyi seviyelere ulaştığını göreceksiniz.

Pre- Intermediate seviyesine geçtiğinizde ise Basit cümle kalıplarını geliştirerek, hızlı iletişim kurabilme ve sıkı bir grammer eğitimi almış olacaksınız. Sözcük dağarcığınız artacak ve bu sayede aklınızdan geçen kelimeleri daha kolay şekilde cümlelerle ifade edebileceksiniz.

Intermediate seviyesini tamamladığınızda orta seviyede İngilizce biliyor rahatça konuşabiliyor hale geleceksiniz Grammar derslerinin azaldığı ancak kelime dağarcığınızın son derece arttığı bir kur olacaktır. Duygu ve düşüncelerinizi iyi bir şekilde aktaracaksınız.

Upper Intermediate artık üst düzey dil bilgisi kuralları ve binlerce yeni kelime öğreneceğiniz seviyedir. Bu sayede karmaşık cümleleri anlama yeteneğine sahip olmuş olacaksınız Beşiktaş İngilizce kursları sizlere İngilizce öğrenmenin keyifli avantajlarını sunar.

Advanced son seviyede ise yaygın ifadelerden informal ifadelere kadar İngilizce’yi en ince ayrıntısına kadar öğrenebileceğiniz seviyedir. Bu kuru tamamladığınızda artık konuşma, yazma ve okuma alanında üstün yeteneklere sahip hale geleceksiniz.

Beşiktaş İngilizce Kursları Türk Amerikan Derneği şubesine gelerek hangi seviyeden başlamanız gerektiğini öğrenmek için ücretsiz seviye tespit sınavlarımıza katılmanız mümkün.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 24.08.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Beşiktaş İngilizce Kurslarında Genel İngilizce

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER