ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Beşiktaş İngilizce Kursları

Dünya'da ortak dil olarak kabul edilen İngilizce hangi mesleği seçerseniz seçin bilmeniz gereken bir dil haline gelmiştir. Özellikle kariyerinizde ilerlemek ve yurtdışı bağlantılı işlerde çalışmak istiyorsanız İngilizce öğrenme zorunluluğu kaçınılmazdır. Tüm Dünya'da iş bağlantılarının İngilizce yapıldığını düşünürsek, sizinde iyi bir kariyer yapmak için en kısa zamanda Beşiktaş İngilizce Kurslarına gelmenizi tavsiye ederiz.

Beşiktaş İngilizce kursları içinde TAD adını kalite ile özleşleştirmiş olan bir dil okuludur Türk Amerikan Derneği verdiği ingilizce eğitim programları ile her kesimden ve her seviyeden öğrenciye hizmet veren bir kurumdur. İlköğretimden. üniversiteye, çalışan kesimden emekliye her kesimden yaşları ne olursa olsun her öğrenciye ingilizce dil eğitimi vermektedir.

TAD olarak ilk hedefimiz öğrencilerin başarılı olmasıdır. Kurumumuz bu eğitim anlayışı içinde her öğrencinin durumunu bire bir takip etmektedir. Sürekli başarı durumun takip edilmesi vakit kazancı açısından da önem teşkil etmektedir.

Hangi kursa giderseniz gidin öğrencinin yapması ve aksatmaması gereken iki husus vardır. Bunlardan ilki devamsızlık yapmamak, ikincisi de verilen ödevlerin zamanında yapılıp, tekrar edilmesi. Bu iki hususa dikkat edildiği zaman İngilizceyi tam anlamıyla öğrenmek hiç de zor değildir.

Hangi dil olursa olsun konuşma pratiği yapmadan öğrenmek çok zordur. TAD olarak verdiğimiz İngilizce dil eğitiminde communicative approach methodu kullanılmaktayız. Kursiyerlerimiz bu metodu sayesinde alışagelmiş yöntemlerin dışında derslerde fazla İngilizce konuşma fırsatı bulacaklardır.

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları olarak öğrencilerimizin; okuma-yazma becerileri, dinleme- anlama becerileri, kelime bilgisi, dil bilgisini ve akıcı konuşma gelişimlerini başarılı bir süreçte tamamlıyoruz. Beşiktaş İngiliz Kursumuzda eğitim danışmanlarımız her aşamada öğrencinin başarı durumunu, genel gidişatını ve ilerleyişini sürekli takip ederek, bu süreçte TAD Eğitim Sistemini en verimli şekilde kullanabilmesi için gerekli iletişim desteğini vermektedir. Aynı zamanda kursiyelerimize eğitimlerinin daha verimli geçmesi için her seviyede her öğerecimize ücretsiz özel ders imkanı vermekteyiz. Bu ücretsiz ders telafisi sayesinde gelmediğiniz günlere ait dersleri özel ders olarak alabileceğiniz gibi derste alamadığınız konular için özel ders alabilirsiniz.

TAD İngilizce dil eğitimimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Beşiktaş İngilizce Kursları

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap
ÖĞRENCİLERİMİZDEN

BİZİ TERCİH EDENLER