YDS Eğitmenleri

ogretmen-kadrosuSadece YDS eğitimine odaklı olan akademik öğretmenler zorlu seçme sürecinden geçerek Türk Amerikan Derneği’nde eğitim vermeye başlar. Eğitmenler hızlı soru çözme tekniğinden konu içeriğine ve hangi konunu en kolay şekilde hangi ipucu ile çözüleceğine kadar yer alan tüm bilgi ve deneyime sahiptir.

Bilgileri en kısa yoldan en kalıcı şekilde öğretmek için dersler çeşitli materyallerle desteklenir. Öğretmenler soru tiplerine karşı deneyimlidir. Çeldirici soruların üstesinden nasıl geleceğiniz ve çeldirici olduğunu nasıl anlayacağınız en ince ayrıntısına kadar öğretmenler tarafından öğretilir.

Çıkabilecek sorulara karşı öngörüye sahip olan eğitimcilere dilediğiniz her konuyu çekinmeden sorabilirsiniz. Her türlü soruyu cevaplama yetenekleri ile sizlere en anlaşılır bilgiyi sunacaklarından emin olabilirsiniz.

YDS kursun’da  başarılı olmak dilin inceliklerini bilmekten geçer. Aldığınız kurs içindeki tüm konulara muvaffak olursanız çözme tekniğini de öğrendikten sonra hiçbir zorluk çekmezsiniz. Bunun için YDS konusunda tecrübe sahibi olan eğitmenler sınava hazırlanma sürecinde her konuda size yardımcı olacak ve rehberlik edecektir. Dersler dışında sınav stresi ve sınav psikolojisinden arınmanız için de ellerinden gelen gayreti göstereceklerinden emin olabilirsiniz