Öğrenci Referanslarımız

basari-hikayeleriBaşarıya yüzde seksen oranında ulaştığını söyleyen öğrenciler sınav sonrası ve öncesinde danışmanlık hizmetleri ile irtibat halindedir. Öğrencilerin kurs süresince en fazla ne kadar puan alabileceklerini bilen Türk Amerikan Derneği bu bilgiyi katılımcı ile paylaşır ve onun bundan çok daha fazlasını yapabileceğine inandırır. İnancın zorlu yolları yarıladığına inanan sistemde çalışan öğrenciler de başarının anahtarını kısa sürede taşımaya başlar.

Personeli ve eğitmenleri ile sevilen kurs, süre bitiminde içten ve samimi davranıldığı için teşekkürlerini ileten öğrencilerini gururla yolcu eder.

 

person_iconKaan Bayraktar: Yds sınavı öğrencisiyim iki aydır devam eden kurs içersinde daha hazırlanmama aylar olmasına rağmen sınav teknikleri hakkında çok şey öğrendim.

person_iconTuğçe Aslan: YDS sınavına kendileri de katılarak öğrencilerin neler hissettiğini ve kazanması için neler yapabileceğini bilen öğretmenlerimiz ile herkesten daha çok başarılı olacağıma inanıyorum.

person_iconOrhan Bilge: Hocalarımızın üstün gayreti ile kendine güvenmeyen arkadaşlarım bile denemelerde iyi derece yapmaya başladı. Herkes için özverili çalışmalar yapılıyor ve sınav stresi yaşamadan sınava hazırlanıyoruz.

person_iconSevdiye Yılmaz: Öğretmenlerin her konuya hakim olduğu bir kurumdan eğitim almak bana büyük yarar sağladı. Daha önce sınava tek başıma hazırlanmayı düşünüyordum ama Türk Amerikan Derneği ile bunu fazla çaba harcamadan başarabileceğime inandım. Teşekkürler.

person_iconBurak Çalışkan: Motive olmamız ve teknolojik modern bir ortamda eğitim alarak kendimizi geliştirmemiz adına verilen bu güzel eğitim nedeniyle sınavlar bizden korksun!