Yabancı Dil Öğrenmenin Güvenilir Yolu


Günümüzde yabancı dil öğrenmenin en güvenilir yolu, uzman bir kuruluştan yardım almaktır. Profesyonel eğitim kadrosuna sahip olan, başarılarını referansları ile ispatlayan eğitim kurumları, yabancı dil konusunda ön plan çıkmakta ve daha fazla kesim tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet veren İngilizce kursları, Taksim ya da her hangi bir yerde bulunmakta olup, önemli olan yetkilendirilmiş kurslardan eğitim alabilmektir.

Modern teçhizatlar ile donatılmış, yabancı dil konusunda yeterli dokümanlara sahip ve teknolojik imkanları kullanan kurumlar ile çalışmak, yabancı dil öğrenmenin en güvenirli yoludur. Yıllardır sektörde yer alan ve Levent İngilizce kursları arasında ön plana çıkan deneyim sahibi işletmeler, %100 başarı oranına sahip olup, hizmetlerine katılan ve başarılı olan kursiyerlere sertifika vermekte ve başarıyı tescillemektedir.

İngilizce Sertifika Nedir?

Yabancı dil konusunda eğitim veren, özellik ile Levent İngilizce kursu uygulamaları ile ön plana çıkan, 50 yılın üzerinden tecrübeye sahip olan eğitim kurumu tarafından verilen sertifikalar, tüm dünyada saygınlığı olan sertifikalardır. Kursu başarı ile tamamlayan ve başarılı bir eğitim döneminin ardından İngilizce alanında kendini tam olarak geliştiren kursiyerlere verilen sertifika, National geographic sertifikası olarak isimlendirilmektedir. Öğrenciler aldığı bu sertifika sayesinde, hem nitelikli bir kurum ile çalışmanın ayrıcalığını yaşamakta, hem yabancı dil seviyesini üst noktalara çıkarmış olmakta,hem de her hangi bir sektörde iş başvurunda bulunmak istediklerinde, artı puan kazanmaktadır.

Sayılamayacak daha birçok avantajı sunan sertifikalar bahsedildiği üzere, dünya genelinde saygın bir belge olarak belirtilmekte olup, yabancı dil ile ilgisi olan tüm alanlarda geçerli bir referans niteliğini taşımaktadır. Eğer sizlerde böyle bir ayrıcalığa sahip olmak istiyor iseniz, kurslara katılmalı ve nitelikli programlar neticesinde aksatmadan eğitimleri tamamlamalısınız.

Sertifikanın verilmesinde uygulanan eğitim programı ile birlikte, kurs süresince deneyimli eğitici personellerin görevlendirilmesi, modern şekilde dizayn edilmiş dersliklerden yaralanılması ve teknoloji destekli eğitim programlarının uygulanması, büyük önem taşımaktadır.

Üstelik bahsedilen uygulamalarda, birçok hizmet sunucu, yabancı ülkeler ile ortak çalışmalar yürütmekte ve bu ortak çalışmalar neticesinde, kursu bitirenlere uluslar arası geçerliliği olan sertifikaları vermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan İngilizce Öğreniminde Uzak Durulması Gereken Metotlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.