Eğitim Saatleri

egitim-saatleriMecidiyeköy yabancı dil kurslarımızda eğitim saatleri her kişiye uygun olması nedeniyle belirli zaman dilimlerine ayrılmıştır. Herkesin yaşam şekline ve eğitime açık olduğu zamanlara odaklanmak gerektiği için en genel anlamda eğitim süreleri tasarlanmış ve saatler ona göre çeşitlendirilmiştir.

Eğitim saatleri içinde dil bilgisi, okuma, yazma, konuşma ve dinleme gibi farklı detaylar da yer almaktadır. Kurs katılımcılarının seçtiği zaman dilimi içerisinde en verimli şekilde uzman öğretmenlerle planlı ve programlı bir yapı sunulur. Planlanan zaman dilimi içinde eğitim alanlar kurun gerektiği eğitimi en iyi şekilde kavrayabilmektedir.

Türkçe dilinin öğrenilmesi dışında Türkçe düşünüp konuşulmasının sağlanması da uygulanan en iyi eğitim çeşitlerinden biridir. Üstün olan tüm yeteneklerin kurs katılımcılarına sağlanması aşağıda verilen günler ve saatler kapsamında gerçekleştirilir.

Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe günleri 16.00 ve 18.35 saatleri arasında 7 hafta süren eğitim süreci bulunmaktadır.

Cumartesi – Pazar günleri 14.30 ve 18.00 saatleri arasında verilen eğitim 10 hafta boyunca kursa katılanların Türkçe dil eğitimini tamamlamalarına olanak sağlar.

HAFTAİÇİ DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 16.00-18.35 3 saat 12 saat 82 SAAT 7 HAFTA

 

HAFTASONU DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
ÖĞLE: Cumartesi-Pazar 14.30-18.00 4 saat 8 saat 82 SAAT 10 HAFTA