Öğrenci Referanslarımız

basari-hikayeleriTOEFL sınavının ciddiyetini bilen öğrenciler sadece İngilizceyi değil sabrı da ölçen bir sınav olduğunu düşünmektedir. Türk Amerikan Derneği ailesi 2 3 aylık bir süre içinde istenilen puana ulaşılmasının emek ve bilgi dışında azim ile ilgili olduğunu da bilmektedir. Kursa katılanlara her zaman destek verdiği için, motivasyonu artan öğrencilerin çok daha iyi sonuçlar aldığı ortadadır.

Kursa katılanlara eksiksiz bilgi veren ve her konuda yardım sağlayan danışmalık hizmetleri de Türk Amerikan Derneği’nin seçilmesinde büyük önem taşır. Karşılamadan derslere memnuniyet ile ayrılan öğrenciler İngilizce yapma pratiğini yabancı öğretmenlerle sağladığı için dersler çok daha zevkle işlenmektedir.

person_iconAyşe Kök:  Türk Amerikan Derneği toefl eğitimi sürecinde her konuda bana destek olarak almak istediğim puanı almama yardımcı oldu. Teşekkürler, sevgiler.

person_iconAlmila Seçkin: Merhaba arkadaşlar, yurtdışında eğitim almak istediğimden dolayı yabancı dil eğitimi almaya karar verdim, eğitimimi Türk Amerikan Derneği ile tamamladım ve şimdi tekrar toefl eğitimi için akademik açıdan her türlü donanıma sahip olan kurumu seçiyorum.

person_iconEce Balkan: Aralıksız şekilde çalışarak, hiç aksatmadan kursa giderek ve bu çalışmayı doğru kadro ile sürdürerek beni kısa sürede önemli bir noktaya ulaştıran Türk Amerikan Derneği’ne teşekkür ederim.

person_iconBüşra Yıldırım: Birçok kurs araştırdıktan sonra karşıma Türk Amerikan Derneği çıktı. Aslında ben bile bunu başarabileceğimden emin değildim. Ancak öğretmenlerim ve rehberlik hizmeti aldığım eğitimciler bana her konuda destek oldu. Deneme sınavlarından aldığım puanlar arttıkça her seferinde beni tebrik ederek sınavda çok başarılı olmam için kendime güvenimi sağladılar. Herkese çok teşekkür ederim.

person_iconMurat Yenerler: Teknolojik açıdan her türlü donanım ile işlevsel çalışmalar neticesinde hem sınav stresini azaltan hem de sınava çalışmayı verimli hale getiren bir sistem sunduğundan dolayı Türk Amerikan Derneği’ni seçtiğim için çok şanslıydım.

NEDEN TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ

  • Yabancı Dil Eğitiminde 63 Yıllık Tecrübe
  • National Geographic Learning ile ortak çalışmaları
  • Türkiye’de Amerikan İngilizcesi Eğitimi veren ilk kurum olması
  • ABD Ankara Elçiliği İnternet Sayfasından, Ortaklar- Programlar menülerini tıklayarak Türk Amerikan Derneği İnternet sayfa linkine ve logosuna ulaşabilirsiniz
  • 63 Yıl boyunca Dil Eğitimi sunduğumuz binlerce Kaliteli Referanslarımız
  • En modern şekilde dizayn edilmiş derslikler
  • Üstün deneyime sahip Öğretmen Kadromuz
  • Kurlarımızı tamamlayan bütün öğrencilerimize vermiş olduğumuz ve Dünya’da saygılığı olan National Geographic Sertifikası
  • Toefl kursu deneyimli eğitmen kadrosu
  • Toefl sınav başarı oranı