Tad Mecidiyeköy


Tad Mecidiyeköy, yabancı bir eğitim kurumudur. Kurumun verdiği yabancı dil eğitiminde, farklı sistemler kullanılmakta olup, çözüm odaklı ya da sonuca odaklı anlayış benimsemektedir. Kurslarda yer alanlar ya da almak isteyenler, bu eğitim sisteminin sonucunda, yeterli seviyede ya da talep ettikleri seviyede, İngilizce konuşma yeteneğine veya becerisine sahip olmaktadır. Bu konuda Tad, Mecidiyeköy İngilizce kursları arasında ön plana çıkan, seçkin bir işletmedir. Kurum, Türk Amerikan Derneği olarak bilinmekte olup, verilen eğitim sisteminde uygulanan programlar, Avrupa dil portfolyosu ile kazanılan tecrübelerin bir yansımasıdır.

Tad Mecidiyeköy İngilizce Kursunun Farkı Nedir?

Tad Mecidiyeköy İngilizce kursu,  uluslararası geçerli sertifika veren ve 64 yıllık deneyimini, öğrenciler ile buluşturan, seçkin bir eğitim birimidir. Modern dersliklerde, modern teçhizatlar eşliğinde, yabancı eğitmenler aracılığı ile verilen eğitim sonucunda, kesin sonuç elde edilmektedir. Bugüne kadar öğrencilerine verdiği eğitimler sayesinde, adından söz edilen ve sektörün ya da eğitim birimlerinin, lideri konumunda bulunan Tad, bu başarılarını sürekli hale getirme hedefinde bulunmakta olup, referansları, bu hedefini doğrular nitelikte bulunmaktadır.

Tad Mecidiyeköy İngilizce Kursu Özellikleri

Tad Mecidiyeköy İngilizce kursları sayesinde, amaca doğrudan ulaşabilir ve uygulanan özel teknikler aracılığı ile İngilizce seviyenizi, üst düzeye çıkarabilir ya da olmayan, yani sıfır olan bilginizi, geçerli hale ya da kabul edilebilir bir hale getirebilirsiniz. Sistemin genel uygulanmasında, sürekli eğitim prensibi, deneme sınavları, sınav teknikleri, kelime çalışmaları, zamanı verimli kullanma gibi sistemler, ön plana çıkarılmakta ve eğitimin her safhasında uygulanmaktadır. 64 yıllık deneyimi yabancı eğitmenler ile birlikte, kursiyerlere yani öğrencilere ulaştıran Tad, bu konuda en başarılı kurulum olma özelliğini de, elinde bulundurmaktadır. Ayrıca, kurs sonunda, başarılı yani kursu başarı ile tamamlayan öğrencilere verilmekte olan sertifikalar, uluslararası geçerliliğe sahip olan bir sertifikadır. Bu alanda, sertifikayı elde eden öğrencilerin, herhangi bir sorun ile karşılaşması ya da sertifika nedeni ile problem ile karşılaşması gibi bir durum, kesinlikle söz konusu değildir. Tad, Türkiye’deki uygulamalarında, yani eğitim programlarında, Amerikan İngilizcesi eğitimi veren ilk kurum olma özelliği ile de, ön plana çıkmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan TAD Levent İngilizce Kursları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.