Şişli İngilizce Kursları


Rekabetin giderek arttığı iş dünyasında iyi bir yere gelebilmek ya da toplumda saygın bir yer kazanabilmek için İngilizce çok önemli bir unsurdur. şişli ingilizce kursları genel ingilizce öğrenimine başlayarak hem iş hem de sosyal hayattaki statünüzün yerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Dil eğitimi en kolay şekilde 20li yaşlarda öğrenilir. Çocukken yapılan eğitim ülkemiz için aslında pek de bir şey ifade etmemektedir. Küçük yaşlarda alınan eğitim sadece yazı odaklı olduğu için ilerideki yıllarda öğrenilen İngilizce sadece okul döneminin bir bölümünde işe yarar. Ancak konuşmak için ya da üniversite dönemi için yeterli olmaz. Bu nedenle en iyisi şişli ingilizce kurslarının eğitimini olgun yaşlarda almaktır. Bu sayede dili neden öğrenmeniz gerektiğini kavrama imkanınız olur ve kısa sürede algılayarak akıcı konuşmaya başlayabilirsiniz.

Çok sayıda kursa gittiğim halde bir türlü konuşamıyorum diyorsanız. Her zaman yanlış seçimler yapmışsınız demektir. Bu durumda zaten birikiminiz vardır. Kursumuza gelerek hangi seviyede olduğunuzu öğrendikten sonra eğitimlere katılabilirsiniz. Çok kısa sürede bilgileriniz tazelenir, yerine yeni bilgiler gelir ve aynı zamanda hızlıca konuşup yazmaya başlarken karşıda konuşan kişiyi de anlarsınız. Ülkemizde başarılması zor olan bu hususları http://www.tadmecidiyekoy.com/ köklü deneyimi ve eğitmenleri sayesinde başarmıştır.Şişli ingilizce kursları olarak yıllardır en çok tercih edilen kurum TAD Mecidiyeköy’dür.

Şişli İngilizce kursları diyince akla gelebilecek ilk kursların başında gelmektedir Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları.Dil öğrenmek için gerekli olan teknolojik sınıflar, deneyimli yerli ve yabancı öğretmenler, çeşitli aktiviteler ve çeşitli materyaller tam olarak kurs içinde sağlanmıştır ve hepsi öğrenci merkezli olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Proficiency Kursu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.