Eğitim Saatleri

egitim-saatleriEğitim saatleri gruplar için oluşturulmuş belirli zaman dilimlerinden oluşur. Hafta için gruplar sabahtan öğle vaktine kadar 4 gün süresince aralıksız eğitim alır. Bir kur hafta içi ders alımı ile 5 hafta süresince tamamlanır.

Hafta sonu gruplar ise hafta içi ders almak için vakti olmayanlara yöneliktir. Öğleden akşamüstüne kadar yapılan dersler sonucunda 10 hafta bitiminde eğitim tamamlanır. Her kurun müfredatına bağlı olarak dil eğitiminin kusursuz şekilde tamamlanması sağlanır.

Eğitim süresine dersler dışında çeşitli aktiviteler ve teknoloji de destek olmaktadır. Eğitim saatlerinde dilin nasıl kullanıldığı öğrenmek dışında konuşmak üzerine yoğunlaşma sağlanır. Bu sayede Rusça konusunda kendine güvenen kişiler yetiştirilmiş olur.

Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe eğitim verilir. 10.00 ile 13.35 saatleri ile sabahları öğlene kadar sunulan dersler sayesinde kursa katılan öğeden sonraki vaktini dilediği gibi geçirebilir. Kurs 5 hafta sonunda tamamlanmaktadır.

Hafta sonu Cumartesi, Pazar 14.30 ile 18.00 saatleri arasında yapılan eğitim hafta içi vakti olmayanlar için hazırlanmış programları içerir ve 10 hafta sürer.

 

HAFTAİÇİ DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
SABAH: Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe 10.00-13.35 4 saat 16 saat 82 SAAT 5 HAFTA

 

HAFTASONU DERS PROGRAMI
GÜNLER Ders Saatleri Günlük Saat Haftalık Saat Toplam Saat Kur Süresi
ÖĞLE: Cumartesi-Pazar 14.30-18.00 8 saat 8 saat 82 SAAT 10 HAFTA