Mecidiyeköy İngilizce Kursu


Ülkemizde dil öğrenim zorluklarının farkına varan çok az sayıda kurum vardır. Ana dili Türkçe olan birine nasıl eğitim verilir bilmeyen eğitmenler ile çalışan ve yaş aralığına göre değil, herkese aynı şekilde dil öğretmeye çalışan kalifiye olmayan eğitmenlerin kuramlarının kabul edilmesinden dolayı bu olay gerçekleşir. Dil eğitimi için hizmet veren kurumlar genelde ticari olarak hareket eden ve ekonomik değerlerini düşünen kurumlardır. En iyisi olduğunu düşündüğünüz kurslar bile buna hizmet eder ve eğer kursiyerine dili sevdirmezse kursa gelip giden robotlara eğitim vermiş olur.

Bu durum kursa ekonomik yönden yarar getirir. Öğretmen ezberlenmişleri anlatır ve öğrenci de hiçbir gelişim sergilemez. Genel İngilizce kursunda yaşanan en büyük sorunlar bunlarla da kalmaz. İngilizce dil eğitimi sırasında öğrenciye dil eğitimi için belirli bir önsezi yüklenmediği için öğrenci derslere gitsem de olur gitmesem de havasında bir tavır sergiler. Bu nedenle kursa katılım sağlayan kişiler kendilerini kurs devamlılığını sağlama niyetinde hissetmez.
Bunun haricinde sadece mecbur oldukları için genel İngilizce kursu alan kursiyerler zaten zoraki şekilde dili öğrenmeye çalışır. Bu da ezberlemek olur ve uzun vadede bir yarar getirmez.Mecidiyeköy ingilizce kursu olarak TAD Mecidiyeköy sizin için iyi bir tercih olabilir.Çünkü yillardir bir çok kursiyer en iy ingilizce kursu olarak TAD Mecidiyeköyü tercih etmiştir.
Bu nedenle hem ders içeriği, hem öğrenci hem de öğretmen bir bütündür. Ancak planlı ve profesyonel şekilde hareket ederek hedefe ulaşılacağı bilmelidir.Mecidiyeköy ve civarında İngilizce kursu arıyorsanız,bunun için de size değer katacak tek kurum www.tadmecidiyekoy.com ‘dur.

Bir önceki yazımız olan Proficiency Sınavı Hakkında başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.