Eğitim Sistemi

egitim-sistemiTürk Amerikan Derneği ve Dil Okulları’nda kurumsal İngilizce kursu sistemimiz 6 kurdan oluşmaktadır. Her bir kur, uluslararası standartlarda oluşturulmuş müfredata göre işlenir ve her kurun sonunda kursiyerlerimiz büyük bir gelişme gösterir.

Kurumsal İngilizce eğitim müfredatımız communicative approach yaklaşımını benimsemektedir. Türk Amerikan Derneği ve dil okullarına İngilizce eğitimi için başvuru yapan kurumların ilk olarak ihtiyaçları tespit edilir. Daha sonra şirketlerin bu ihtiyaçlarına en hızlı ve en kolay şekilde nasıl ulaşacakları ile ilgili ders planlaması yapılır. Kurumsal İngilizce departmanımız her bir kurum için özel bir eğitim programı hazırlamaktadır. Türk Amerikan Derneği olarak asıl amacımız şirket personellerine İngilizce konuşabilmeleri için en hızlı ve en kolay eğitimi vermektir. 63 yıllık tecrübemiz sayesinde büyük şirketlerin ve kobilerin yabancı dil eğitimlerinde yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

Ders saatleri şirketlerin isteğine göre özel olarak hazırlanır. Dersler, ister şirket binanızda (in-house) isterseniz de kurs binamızda yapılabilir. İngilizce Kursu için istenilen zaman çizelgesi şirket tarafından hazırlanır ve bununla ilgili ayrıntılara karar verildikten sonra Türk Amerikan Derneği uzmanları net ve gerçekçi hedeflere odaklanarak şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda ders programları hazırlar. Kurumsal İngilizce bölümümüz her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenerek yetersiz kaldığı konuları belirler. Yetersiz kalınan konular için ek dersler hazırlanır ve kursiyere eksik olunan konular hakkında telafi dersleri verilir. Kurs programı başladığında ise memnuniyetin sağlanması ve eksikliklerin fark edilmesi için şirketlere düzenli geribildirimler yapılır.