Üniversitelilere Özel %50 İndirim

006-min

ÜNİVERSİTELİLERE ÖZEL % 50 İNDİRİM

Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy sayesinde çok daha indirimli fiyatlarla, çok daha kaliteli bir eğitim alabilirsiniz. Üniversiteliler için hazırlanmış olan bu kampanya sayesinde hem daha ucuza hem de herkesten daha hızlı şekilde yabancı dil öğrenebilirsiniz.

Haydi Üniversiteliler! TAD Mecidiyeköy dil kursları ile siz de zamanınız en iyi şekilde değerlendirin. Birbirinden modern sınıflarda, tüm sertifikaları bulunan yerli ve yabancı öğretmenlerden eğitim alarak Türkiye’de  yabancı dil öğrenildiğini herkese kanıtlayın!

Bu fırsat kısa bir süre için geçerli olduğundan hemen karar vererek kursa başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken TAD Mecidiyeköy ile iletişime geçerek gerekli olan ayrıntıları öğrenmektir. Herkes için geçerli olan bu kampanya ile siz de Nisan ayında kursa başlayın ve kursu yeni bir yabancı dil öğrenerek ya da bildiğiniz bir dili geliştirerek bitirin.

3 Kurluk Kayıtlarda % 50 Özel İndirim

Tüm kuşaklarda geçerli olacak olan bu kampanya liste fiyatları üzerinden % 50 indirim ile sizlere sunulacaktır. 3 kurluk bir kurs satın aldığınızda kampanyadan yararlanma hakkınız olacaktır. Yanınızda bir ya da birden fazla arkadaşınızı getirirseniz fazladan indirim alabilirsiniz. İki ya da daha fazla öğrenci aynı anda kayıt işlemlerini yapmış olursa % 50 orana ek olarak % 5 indirim de siz değerli gençlere verilecektir.

Kontenjan kapanmadan ve tüm sınıflar dolmadan bir an önce kayıt yaptırmanız gerekir. Üniversitelere sağlanacak olan bu promosyon sadece kontenjan kaldığı sürece devam edecektir. % 50 indirimden yararlanmak için acele etmeniz gerekir.

Kampanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Toplamda 495 saat eğitim alanında uzman olan yerli ve yabancı öğretmenler tarafından verilecektir.
  • Kampanya başlangıç tarihi 01.02.2017 olarak belirlenmiştir.
  • Kampanya bitiş tarihi ise 28.02.2017 olacaktır.
  • İndirim liste fiyatları ile belirlenecektir.
  • Kampanyadan faydalanmak için 3 kur satın almanız gerekir.

TAD Eğitiminin Ayrıcalıkları

% 50 indirimli fırsatlar bir kenara bırakıldığında, kaliteli bir kurumdan dil eğitimi almak sizlere çok sayıda artı kazandıracaktır.

  • Öğrenci odaklı eğitim sayesinde kısa sürede dil bilgisi konusunda gelişim sağlanacaktır.
  • Okuma, yazma ve en önemlisi konuşma hususunda çeşitli aktivitelerle öğrenciye destek verilecektir.
  • Teknolojik ve modern sınıflarda klimalı ortamda eğitim sunulacaktır.
  • Alanında en iyi kitaplar, ders ve yardımcı olma amaçlı verilecektir.
  • Verilen sertifikalar ile başarınız tasdiklenmiş olacaktır.