3 Kur Alana 3 Kur Hediye

170921 - 3 arti 3 kampanyasi

3 Kur Alana 3 Kur Hediye ( Toplam 724 Saat Eğitim! )

TAD Mecidiyeköy şubesinden 3 kur genel İngilizce eğitimi aldığınızda toplam 6 kur dil eğitimi almış olacaksınız ama sadece 3 kur ödemesi yapacaksınız!

Bu kampanya ile size:

  • 1 kur genel İngilizce
  • 32 saat iş İngilizcesi
  • 32 saat Almanca veya İtalyanca hediye.

Bu kampanya ile İngilizce’nizi ileri düzeye getirirken, ek olarak iş ingilizcesini ve extra yabancı bir dili öğrenmiş olacaksınız.

Kampanya için son katılım günü 30 Haziran 2018. Kampanyayı kaçırmamak için buraya tıklayarak hemen bizi arayın veya şimdi buraya tıklayarak bilgi talep formunu doldurun.

Kampanya süresi içinde TAD Mecidiyeköy merkezine başvurarak sağlanan bu imkandan yararlanabilirsiniz. TAD Mecidiyeköy sizlere sağladığı olanakları genişleterek hem daha uzun soluklu hem de daha kaliteli bir kurs süresi geçirmenizi sağlar.

TAD’ın 66 yıllık tecrübesinden yararlanmak için kampanya sürelerinde harekete geçerek her anlamda karlı çıkabilirsiniz. Hem bilgileri kalıcı olarak öğrenecek, hem kısa sürede konuşmaya başlayacak hem de indirimden yararlanarak bütçenizi rahatlatacaksınız.

Size En Uygun Kampanya

Sizin için en uygun kampanyayı öğrenmek için formu doldurun. Uzmanlarımız, İngilizce seviyenize göre sizin için en uygun kursu tespit etsin ve bu kursa özel kampanyaları size anlatsın.

Bilgilendirme Formu