İngilizce Öğrenmek İstiyorum

İngilizce öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız ama bunun için geç kaldığınızı düşünüyorsanız TAD ile hiçbir şeye geç kalmış sayılmazsınız. İki kur İngilizce eğitimi tercih ederseniz, bir kur İngilizce eğitimini biz hediye ediyoruz.

Kendinize vakit ayırıp İngilizce öğrenmek yalnızca 495 saatinizi alacaktır. Tüm eğitimi dolu dolu programlarla geçirmek, İngilizce öğrenmek, pekiştirmek, eksikleri tamamlamak ve konuşma konusunda deneyim kazanmak hem sosyal hem de iş alanında başarıya daha emin adımlarla yürümenizi sağlayacaktır.

Toplamda 495 saatlik “2 Kur Alana 1 Kur Hediye” kampanyası için son katılım tarihi 30 Haziran 2018. Kampanyayı kaçırmamak için buraya tıklayarak hemen bizi arayabilir veya buraya tıklayarak iletişim bilgilerini bize gönderebilir ve kampanya için ön kayıt yaptırabilirsin.

İki kur İngilizce dil eğitimi için kayıt yaptırdığınızda bir kur daha alırsınız ve toplamda 3 kur İngilizce eğitimi almış olursunuz. Kurların hangisinden başlayacağınıza karar veremiyorsanız, TAD sizi bir deneme sınavı ile değerlendirir ve en doğru kurdan başlamanızı sağlar.

Size En Uygun Kampanya

Sizin için en uygun kampanyayı öğrenmek için formu doldurun. Uzmanlarımız, İngilizce seviyenize göre sizin için en uygun kursu tespit etsin ve bu kursa özel kampanyaları size anlatsın.

Bilgilendirme Formu