İngilizce Öğrenmek İstiyorum

3 Al 2 Öde

İngilizce öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız ama bunun için geç kaldığınızı düşünüyorsanız TAD ile hiçbir şeye geç kalmış sayılmazsınız. İki kur İngilizce eğitimi tercih ederseniz, bir kur İngilizce ve buna ek olarak da iş İngilizcesi sizlere hediye ediliyor!

Bu şekilde hem İngilizceniz gelişmiş olur hem de iş hususunda gerekli olan bilgileri edinmiş olursunuz. Her iki anlamda da çok kazançlı ve alternatiflerle dolu olan TAD dünyasında yer almak sizlere iyi gelecektir.

Kendinize vakit ayırıp İngilizce öğrenmek yalnızca 527 saatinizi alacaktır. Tüm eğitimi dolu dolu programlarla geçirmek, İngilizce öğrenmek, pekiştirmek, eksikleri tamamlamak ve konuşma konusunda deneyim kazanmak hem sosyal hem de iş alanında başarıya daha emin adımlarla yürümenizi sağlayacaktır.

2 Kurluk İngilizce Kayıtlarında 1 Kur İngilizce Hediye

İki kur İngilizce dil eğitimi için kayıt yaptırdığınızda bir kur daha alırsınız ve toplamda 3 kur İngilizce eğitimi almış olursunuz. Kurların hangisinden başlayacağınıza karar veremiyorsanız, TAD sizi bir deneme sınavı ile değerlendirir ve en doğru kurdan başlamanızı sağlar.

Bu şekilde 3 kur boyunca kendinizi TAD’ın sağladığı kitaplar ve uzman eğitmenler eşliğinde geliştirmiş olursunuz. Tam olarak dile hazır olduğunuzda ise iş dünyasında işinize yarayacak, sizi rakiplerinizden üstün kılacak, iş İngilizcesi ile kurumsal dille konuşmayı öğrenecek ve mesleki bilgiler edineceksiniz.

 

Kampanya Detayları

Kampanya Başlangıç Tarihi: 01.02.2017

Kampanya Bitiş Tarihi: 28.02.2017

Toplam Ders Saati: 527 Saat