Öğretmen Sertifikaları

ogretmen-sertifikalariİtalyan Dili ve Edebiyatı gibi üniversitelerin ilgili bölüm mezunlarından olan eğitmenler aldıkları derslerin nasıl sunulacağını bilen yapıya sahiptir. En az 3 yıllık deneyimi olan eğitimciler kendilerini her zaman geliştirmekte ve İtalyanca dil eğitiminin daha verimli olması için projeler geliştirmektedir.

İtalyan eğitmenler de en az 5 yıllık deneyim sahibidir ve İtalya topraklarından eğitim verebilmek ve İtalya kültürünü daha iyi anlamanızı sağlamak için Avrupa Dil Portfolyosu kapsamında ana dili İtalyanca olmayan öğrencilere eğitim vermek adına sertifikaları olmak sureti ile Türk Amerikan Derneği’nde eğitim vermektedir.

Deneyim sahibi olmaları dışında sertifikaları ile kendilerini kanıtlayan eğitmenler öğrenciler için daha verimli çalışarak kısa sürede daha ileri bir yapıya kavuşturur. Öğretmenler dil için hem kültürel hem de günlük kullanım açısından gelişme sağlamasına ek olarak, gerektiğinde edebi yönden konuyu ele alıp anlatma eğilimi ile üst düzey bir emek sarf etmektedir.