İstanbul İngilizce Kursu

Do you speak english?Dünyanın gelişen teknolojisi, küreselleşmenin ve sınırların ortadan kalkmasıyla iletişim dili olarak İngilizce ortak dil kabul edilmektedir. Bu doğrultuda her alanda başarılı olabilmek için İngilizce öğrenmek artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

İstanbul İngilizce kursu katılımcılığa ve takım çalışmasına önem vermektedir. Dil öğrenme ve öğretmenin ortak bir süreç olduğunu ilke edinmiş başarıyı hedeflemiş bir kurum olarak dil öğrenmek isteyenlere ileri düzeyde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Her yaşa her düzeye eğitim vermeyi amaçlayan kurumumuz her seviyede ilgili öğretim anlayışı ile hareket etmektedir. Kurslarımız çeşitli etkinliklerle desteklenerek genel İngilizce, akademik İngilizce, YDS ve TOEFL gibi alanlarda akıcı ve kullanılabilir dil kullanımını amaçlayarak eğitim vermektedir.

Genel İngilizce kullanımını akıcı bir hale getirmek, iş hayatında başarılı olmak, YDS, TOEFL gibi sınavlarda başarı gösterebilmek için seviyenize göre gruplandırılarak eğitim verilir. Yabancı uyruklu öğretmen ve Türk öğretmenlerden oluşan uzman kadromuzu oluştururken eğitimin her aşaması göz önünde bulunduruyor, başarının tesadüflere değil emeğe bağlı olduğunu bilerek adım atıyoruz.

Eğitimin sadece kitap üzerinde olmadığını bilerek özellikle dil eğitiminde pratiğin önemli bir yere sahip olduğunu biliyor bu doğrultuda İstanbul İngilizce kursu olarak eğitimi çeşitli etkinliklerle destekliyoruz. Eğlenerek öğrenmenin keyfini sizinle birlikte yaşıyoruz.  İngilizce öğrenmek bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştır. Gelin beraber eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaralım. Memnuniyetiniz garantimiz, başarınız gururumuzdur.