İş Yaşamı İçin Zorunlu İş İngilizcesi


Yaşamın her evresinde karşımıza çıkan İngilizce iş yaşamında da bize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Öğrenilecek olan iş İngilizcesi sayesinde iş yaşamınızda üst mevkilere yükselmeniz sağlanmaktadır. İş İngilizcesini öğrenebilmeniz adına ilk olarak orta derecede İngilizce biliyor olmanız gereklidir. Orta derecede İngilizce bilginiz yok ise ilk anlamda levent İngilizce kurslarından temel İngilizce eğitimini alarak orta seviyede dil bilgisine sahip olduktan sonra iş İngilizcesi eğitiminize başlayabilirsiniz. İş İngilizcesi tüm iş dünyasında olan kişilerin yararlanabileceği profesyonel bir uygulamadır.  Yeni mezun olan kişiler, üst düzey yöneticiler, iş dünyasına giriş yapmak adına sabırsızlık yaşayan kişilerin çoğu iş İngilizcesi eğitimi alarak bilgilerini ve başarılarını katlamaktadırlar.

Deneyimizi ve başarınızı katlamak ve iş yaşamınıza üst mevkilere yükselmek adına iş İngilizcesini öğrenebilirsiniz. Levent İngilizce kurslarında başlayacağınız iş İngilizcesi eğitiminde ilk olarak telefon da nasıl konuşulması gerektiği hakkında çeşitli bilgiler öğretilmektedir. Bunun yanı sıra resmi ortamlarda kendinizi daha kolay ifade etmenizi sağlamak, yazışmalarda nasıl hitap kelimeleri kullanılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak, farklı ülkelerden gelen ya da telefon eden kişiler ile karşılıklı doğru bir şekilde diyalog kurmak, anlaşılmak ve karşınızdaki kişiyi doğru olarak anlayabilmek adına çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Kurslarda öğreneceğiniz iş İngilizcesi eğitiminiz ile birlikte ikna edici konuşma yeteneğinizin daha gelişeceğinin farkına varacaksınız.

İş hayatınızda size büyük kolaylıklar sağlayacak olan iş İngilizcesini kalitesi ve bu konuda yıllara dayanan tecrübesi ile eğitim vermekte olan levent İngilizce kursunu tercih edebilirsiniz.  Kurslarda almış olduğunuz eğitim sayesinde iş yaşamınızda sunum yapmanız gerektiği zamanda kendinize güvenerek hata yapmaktan korkmadan, bilginizden emin bir şekilde çıkarak konu ile ilgili sunumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sunumunuz esnasında size yöneltilecek olan sorulara dil bilginiz ve akıcı konuşmanız sayesinde doğru ve düzgün telaffuzlar kullanarak hiç takılmadan cevaplar verebilirsiniz. Birinci haftada başlayan standart 20 derslik okuma, yazma ve gramer gibi uygulamalar ile iş İngilizcesini kavramaya başlayacaksınız.  İkinci haftaya geçilmesi ile birlikte sadece iş İngilizcesi ile ilgili konularda alacağınız eğitim 25 ya da 30 ders saatine kadar çıkabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Yaşam İçin Dil Eğitimi Şart başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.