Eğitim Saatleri ve Süresi

egitim-saatleriProgram saatleri tamamen şirketlerin istekleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Kurs için istediği gün ve saat aralığını belirleyen şirketler ile zamanın uygun olup olmadığına karar verilir ve kurs süresi başlatılır.  Haftalık alınacak ders sayısına göre kursun bitiş süresi değişiklik gösterir.

Kurs saatlerini şirket ya da şirketlerin belirlemesi tam anlamıyla zamanı değerli kullanmaları içindir. Türk Amerikan Derneği her kurumun kendine göre belirli çalışma saatleri ve verimli olunabilecek zamanları olduğunun farkındadır. Bu nedenle kurs sürelerini belirlemeleri için şirketlere olanak sağlar ve bu süreler içinde sorunsuz bir eğitim kültürü ile hizmet verir.

Eğitim saatleri her gün değişik saatlerde yapılabilir. Şirket ya da çalışanlarının karar verdiği süreler, iş hayatının aksamaması ve aynı anda eğitim hayatının da yoğun iş temposuna olabildiğince çabuk ayak uydurması içindir. Gelişiminiz için her şeyi ayrıntısı ile düşünen Türk Amerikan Derneği, bu konudaki ayrıntıları size bırakmıştır. Çünkü deneyimli olabilmek için en rahat zaman dilimleri tercih edilerek daha verimli olunacağının farkındadır.